Xəbərlər |
|
|
Digər xəbərlər |
|
Millətlər Liqası. C divizionu. “C” qrupu |
N: |
Komandalar |
O |
Q |
H |
M |
T/F |
X |
1 |
Belçika |
6 |
5 |
1 |
0 |
16-3 |
16 |
2 |
Avstriya |
7 |
5 |
1 |
1 |
15-7 |
16 |
3 |
İsveçrə |
5 |
2 |
0 |
3 |
11-8 |
6 |
4 |
Azərbaycan |
6 |
1 |
1 |
4 |
4-12 |
4 |
5 |
Estoniya |
6 |
0 |
1 |
5 |
2-18 |
1 |
|
Premyer Liqa. Turnir cədvəli |
N: |
Komandalar |
O |
Q |
H |
M |
T/F |
X |
1 |
Qarabağ |
27 |
21 |
3 |
3 |
71-23 |
66 |
2 |
Sabah |
27 |
11 |
7 |
9 |
39-32 |
40 |
3 |
Neftçi |
27 |
11 |
7 |
9 |
34-29 |
40 |
4 |
Zirə |
27 |
10 |
9 |
8 |
21-18 |
39 |
5 |
Sumqayıt |
27 |
10 |
9 |
8 |
26-32 |
39 |
6 |
Səbail |
27 |
10 |
7 |
10 |
39-41 |
37 |
7 |
Turan Tovuz |
27 |
9 |
8 |
10 |
41-38 |
35 |
8 |
Araz-Naxçıvan |
27 |
8 |
8 |
11 |
27-36 |
32 |
9 |
Kəpəz |
27 |
7 |
6 |
14 |
29-47 |
27 |
10 |
Qəbələ |
27 |
4 |
4 |
19 |
20-51 |
16 |
|
|
|
Uşaq liqalarında növbəti oyunların təqvimi |
|
Tarix: 25.11.2015 | Saat: 15:11:00 | E-mail | Çapa göndər
|
|
AFFA-nın təşkil etdiyi uşaq liqalarında Bakı şəhərində keçiriləcək növbəti oyunların təqvimini diqqətinizə çatdırırıq:
Uşaq liqalarında növbəti oyunlar
28.11.2015
U-14 Liqa
IX tur
“Dalğa Arena”, ehtiyat meydança-2
12:30. Qarabağ FK (Ağdam) - Neftçi PFK
14:00. Bakı FK - Qəbələ İK
Coca-Cola U-13 Liqa
IX tur
“Dalğa Arena”, ehtiyat meydança- 1
10:00. Rəvan FK - İnter PİK
10:00. Vətən RİOEUG (Bakı) - T əhsil TFM (Bakı)
11:10. Neftçi PFK - Zirə FK
12:20. Qarabağ FK (Ağdam) - AZAL PFK
13:30. Bakı FK - Əlincə FK (Masazır)
U-10 Liqa
IX tur
“Dalğa Arena”, ehtiyat meydança- 1
11:10. Zirə FK - İnter PİK
11:10. Vətən RİOEUG (Bakı) - AZAL PFK
12:20. Neftçi İK İB (Bakı) - Sərhədçi (Bakı)
12:20. Təhsil TFM (Bakı) - Qarabağ FK (Ağdam)
13:30. Laçın (Laçın-Bakı) Gİİ - Neftçi PFK
13:30. Fortuna Səbayıl FK (Bakı) - Rəvan FK
29.11.2015
U-14 Liqa
IX tur
“Dalğa Arena”, ehtiyat meydança- 2
10:00. Vətən RİOEUG (Bakı) - Xəzri İK (Bakı)
11:30. İnter PİK - AZAL PFK
13:00. Neftçi İK İB (Bakı) - Rəvan FK
14:30. Zirə FK - Sumqayıt FK
U-12 Liqa
IX tur
“Dalğa Arena”, ehtiyat meydança-1
10:00. Təhsil TFM (Bakı) - Zirə FK
10:00. Neftçi İK İB (Bakı) - Vətən RİOEUG (Bakı)
11:10. Xəzri İK (BakI) - Neftçi PFK
12:20. AZAL PFK - İnter PİK
13:30. RİOEUGİM (Bakı) - Rəvan FK
Coca-Cola U-13 Liqa
IX tur
“Dalğa Arena”, ehtiyat meydança-1
14:30. Neftçi İK İB (Bakı) - Sumqayıt FK
U-11 Liqa
IX tur
“Dalğa Arena”, ehtiyat meydança-1
11:00. AZAL PFK - Rəvan FK
11:00. Binə Leon (Bakı) - Zİrə FK
12:00. Neftçi PFK - Əlincə FK (Masazır)
12:00. Hövsan OFK (Bakı) - Təhsil TFM (Bakı)
13:00. Bakı FK - İnter PİK
13:00. Qarabağ FK - Vətən RİOEUG (Bakı)
14:00. RİOEUGİM (Bakı) - Neftçi İK İB (Bakı)
|
|
|
|
Xəbər 730 dəfə oxundu
|
Bölməyə aid digər xəbərlər |
|
|
|
|
|