Xəbərlər |
|
|
Digər xəbərlər |
|
Millətlər Liqası. C divizionu. “C” qrupu |
N: |
Komandalar |
O |
Q |
H |
M |
T/F |
X |
1 |
Belçika |
6 |
5 |
1 |
0 |
16-3 |
16 |
2 |
Avstriya |
7 |
5 |
1 |
1 |
15-7 |
16 |
3 |
İsveçrə |
5 |
2 |
0 |
3 |
11-8 |
6 |
4 |
Azərbaycan |
6 |
1 |
1 |
4 |
4-12 |
4 |
5 |
Estoniya |
6 |
0 |
1 |
5 |
2-18 |
1 |
|
Premyer Liqa. Turnir cədvəli |
N: |
Komandalar |
O |
Q |
H |
M |
T/F |
X |
1 |
Qarabağ |
27 |
21 |
3 |
3 |
71-23 |
66 |
2 |
Sabah |
27 |
11 |
7 |
9 |
39-32 |
40 |
3 |
Neftçi |
27 |
11 |
7 |
9 |
34-29 |
40 |
4 |
Zirə |
27 |
10 |
9 |
8 |
21-18 |
39 |
5 |
Sumqayıt |
27 |
10 |
9 |
8 |
26-32 |
39 |
6 |
Səbail |
27 |
10 |
7 |
10 |
39-41 |
37 |
7 |
Turan Tovuz |
27 |
9 |
8 |
10 |
41-38 |
35 |
8 |
Araz-Naxçıvan |
27 |
8 |
8 |
11 |
27-36 |
32 |
9 |
Kəpəz |
27 |
7 |
6 |
14 |
29-47 |
27 |
10 |
Qəbələ |
27 |
4 |
4 |
19 |
20-51 |
16 |
|
|
|
Prosineçki millimizin heyətini açıqladı |
|
Tarix: 20.08.2015 | Saat: 17:11:00 | E-mail | Çapa göndər
|
|
"Avro-2016"nın seçmə mərhələsi çərçivəsində milli komandamız sentyabrın 3-də Bakıda Xorvatiya, sentyabrın 6-da isə səfərdə Malta yığması ilə qarşılaşacaq.
İdman.com.az-ın AFFA-nın rəsmi saytına istinadən verdiyi məlumata görə, komandamız hazırlıq məqsədilə avqustun 24-dən sentyabrın 7-dək təlim-məşq toplanışı keçirəcək.
Yığmamızın baş məşqçisi Robert Prosineçki 30 futbolçuya dəvət göndərib ki, bunların sırasında ötən mövsüm Premyer Liqanın bombardiri olan Nurlan Novruzov da var.
Kamran Ağayev – “Karşıyaka” (Türkiyə)
Aqil Məmmədov – “Neftçi”
Səlahət Ağayev – “İnter”
Tərlan Quliyev – “Kəpəz”
Bədavi Hüseynov – “Qarabağ”
Rəşad Sadıqov – “Qarabağ”
Magomed Mirzabekov – “Qəbələ”
Arif Daşdəmirov – “Qəbələ”
Ruslan Abışov – “Xəzər Lənkəran”
Pavel Paşayev – “Metallurq Zaporojye” (Ukrayna)
Ürfan Abbasov – “Qəbələ”
Rəşad Sadiqov – “Qəbələ”
Seymur Əsədov – AZAL
Rəhman Hacıyev – “Neftçi”
Qara Qarayev – “Qarabağ”
Cavid Tağıyev – “Qarabağ”
Elvin Camalov – “Qəbələ”
Coşqun Diniyev – “Qarabağ”
Elvin Məmmədov – “Qarabağ”
Əfran İsmayılov – “Qarabağ”
Dmitri Nazarov – “Karlsruhe” (Almaniya)
Ruslan Qurbanov – “Neftçi”
Araz Abdullayev – “Neftçi”
Rahid Əmirquliyev – “Xəzər Lənkəran”
Elnur Cəfərov – “Xəzər Lənkəran”
Vüqar Nadirov – “Xəzər Lənkəran”
Magomed Qurbanov – “Neftçi”
Rauf Əliyev – “İnter”
Nurlan Novruzov – “Zirə”
Eddi İsrafilov – “Eibar” (İspaniya)
|
|
|
|
Xəbər 708 dəfə oxundu
|
Bölməyə aid digər xəbərlər |
|
|
|
|
|