Xəbərlər |
|
|
Digər xəbərlər |
|
Millətlər Liqası. C divizionu. “C” qrupu |
N: |
Komandalar |
O |
Q |
H |
M |
T/F |
X |
1 |
Belçika |
6 |
5 |
1 |
0 |
16-3 |
16 |
2 |
Avstriya |
7 |
5 |
1 |
1 |
15-7 |
16 |
3 |
İsveçrə |
5 |
2 |
0 |
3 |
11-8 |
6 |
4 |
Azərbaycan |
6 |
1 |
1 |
4 |
4-12 |
4 |
5 |
Estoniya |
6 |
0 |
1 |
5 |
2-18 |
1 |
|
Premyer Liqa. Turnir cədvəli |
N: |
Komandalar |
O |
Q |
H |
M |
T/F |
X |
1 |
Qarabağ |
27 |
21 |
3 |
3 |
71-23 |
66 |
2 |
Sabah |
27 |
11 |
7 |
9 |
39-32 |
40 |
3 |
Neftçi |
27 |
11 |
7 |
9 |
34-29 |
40 |
4 |
Zirə |
27 |
10 |
9 |
8 |
21-18 |
39 |
5 |
Sumqayıt |
27 |
10 |
9 |
8 |
26-32 |
39 |
6 |
Səbail |
27 |
10 |
7 |
10 |
39-41 |
37 |
7 |
Turan Tovuz |
27 |
9 |
8 |
10 |
41-38 |
35 |
8 |
Araz-Naxçıvan |
27 |
8 |
8 |
11 |
27-36 |
32 |
9 |
Kəpəz |
27 |
7 |
6 |
14 |
29-47 |
27 |
10 |
Qəbələ |
27 |
4 |
4 |
19 |
20-51 |
16 |
|
|
|
Tokio-2020 Yay Paralimpiya Oyunlarına lisenziya qazanmış idmançılarımız |
|
|
1. Oloxan Musayev - atletika (kürə itələmə və disk atma)
2. Samir Nəbiyev - atletika (kürə itələmə)
3. Kamil Əliyev - atletika (uzunluğa tullanma)
4. Raman Saleh - üzgüçülük (50 və 100 metr, sərbəst, batterflay və arxası üstə)
5. Dana Şandıbina - üzgüçülük (100 metr, brass)
6. Vəli İsrafilov - üzgüçülük (100 metr, batterfylay və brass)
7. Yelena Taranova - güllə atıcılğı (10, 25, 50 metrə məsafəyə atış)
8. Kamran Zeynalov - güllə atıcılğı (10 və 50 məsafəyə atış)
9. Elşən Hüseynov - pauerliftinq (107 kq)
10. İmadəddin Xəlilov - parataekvondo (61 kq)
11. Əbülfəz Əbuzarlı - parataekvondo (75 kq)
12. Röyalə Fətəliyeva - parataekvondo (49 kq)
13. Aynur Məmmədova - parataekvondo (+58 kq)
14. Elvin Astanov - atletika (kürə itələmə)
15. Elmir Cəbrayılov - atletika (qaçış, 100 m, 400 m)
16. Səid Nəcəfzadə - atletika (uzunluğa tullanma)
17. Həmid Heydəri - atletika (nizə atma)
18. Yelena Çebanu - atletika (qaçış, 100 m)
19. Pərvin Məmmədov - pauerliftinq (49 kq)
20. Şamo Aslanov - pauerliftinq (107 kq)
21. Vüqar Şirinli - paracüdo (60 kq)
22. Namiq Abaslı - paracüdo (66 kq)
23. Ramil Qasımov - paracüdo (73 kq)
24. Hüseyn Rəhimli - paracüdo (81 kq)
25. Kənan Abdullaxanlı - paracüdo (100 kq)
26. İlham Zəkiyev - paracüdo (+100 kq)
27. Şəhanə Hacıyeva - paracüdo (48 kq)
28. Bəsti Səfərova - paracüdo (52 kq)
29. Sevda Vəliyeva - paracüdo (57 kq)
30. Xanım Hüseynova - paracüdo (63 kq)
31. Dürsədəf Kərimova - paracüdo (+70 kq)
32. Nurlan Babacanov - pauerliftinq (97 kq)
33. Lamiyə Vəliyeva - atletika (qaçış 100 m, 400 m)
34. Yuliya Yanovskaya - atletika (qaçış 100 m, 400 m)
35. Orxan Aslanov - atletika (uzunluğa tullanma)
36. Orxan Qasımov - atletika (nizə atma)
|
|
|
|
Xəbər 623 dəfə oxundu
|
Bölməyə aid digər xəbərlər |
|
|
|
|
|