Xəbərlər |
|
|
Digər xəbərlər |
|
Millətlər Liqası. C divizionu. “C” qrupu |
N: |
Komandalar |
O |
Q |
H |
M |
T/F |
X |
1 |
Belçika |
6 |
5 |
1 |
0 |
16-3 |
16 |
2 |
Avstriya |
7 |
5 |
1 |
1 |
15-7 |
16 |
3 |
İsveçrə |
5 |
2 |
0 |
3 |
11-8 |
6 |
4 |
Azərbaycan |
6 |
1 |
1 |
4 |
4-12 |
4 |
5 |
Estoniya |
6 |
0 |
1 |
5 |
2-18 |
1 |
|
Premyer Liqa. Turnir cədvəli |
N: |
Komandalar |
O |
Q |
H |
M |
T/F |
X |
1 |
Qarabağ |
27 |
21 |
3 |
3 |
71-23 |
66 |
2 |
Sabah |
27 |
11 |
7 |
9 |
39-32 |
40 |
3 |
Neftçi |
27 |
11 |
7 |
9 |
34-29 |
40 |
4 |
Zirə |
27 |
10 |
9 |
8 |
21-18 |
39 |
5 |
Sumqayıt |
27 |
10 |
9 |
8 |
26-32 |
39 |
6 |
Səbail |
27 |
10 |
7 |
10 |
39-41 |
37 |
7 |
Turan Tovuz |
27 |
9 |
8 |
10 |
41-38 |
35 |
8 |
Araz-Naxçıvan |
27 |
8 |
8 |
11 |
27-36 |
32 |
9 |
Kəpəz |
27 |
7 |
6 |
14 |
29-47 |
27 |
10 |
Qəbələ |
27 |
4 |
4 |
19 |
20-51 |
16 |
|
|
|
Avro-2012: Hər oyunun həlledici statusu olacaq |
|
Tarix: 07.06.2012 | Saat: 17:25:00 | E-mail | Çapa göndər
|
|
İyunun 8-də Polşa – Yunanıstan dueli ilə 14-cü Avropa çempionatı başlayır. «idman.com.az» bildirir ki, Ukrayna və Polşa meydanlarında qitənin ən güclüsü adı uğrunda mübarizə 24 gün davam edəcək və iyulun 1-də final oyunu ilə yekunlaşacaq.
Avropa çempionatı– 2012-nin final mərhələsinin təqvimi:
№ Tarix Vaxt Yer Oyun
«A» qrupu
1 08.06.2012 21:00 Varşava Polşa - Yunanıstan
2 08.06.2012 23:45 Vroslav Rusiya – Çex Resp.
9 12.06.2012 21:00 Vroslav Yunanıstan - Çex Resp.
10 12.06.2012 23:45 Varşava Polşa – Rusiya
17 16.06.2012 23:45 Varşava Yunanıstan – Rusiya
18 16.06.2012 23:45 Vroslav Çex Resp. - Polşa
«B» qrupu
3 09.06.2012 21:00 Xarkov Niderland - Danimarka
4 09.06.2012 23:45 Lvov Almaniya – Portuqaliya
11 13.06.2012 21:00 Lvov Danimarka - Portuqaliya
12 13.06.2012 23:45 Xarkov Niderland - Almaniya
19 17.06.2012 23:45 Xarkov Portuqaliya - Niderland
20 17.06.2012 23:45 Lvov Danimarka - Almaniya
«C» qrupu
5 10.06.2012 21:00 Qdansk İspaniya - İtaliya
6 10.06.2012 23:45 Poznan İrlandiya - Xorvatiya
13 14.06.2012 21:00 Poznan İtaliya - Xorvatiya
14 14.06.2012 23:45 Qdansk İspaniya - İrlandiya
21 18.06.2012 23:45 Qdansk Xorvatiya - İspaniya
22 18.06.2012 23:45 Poznan İtaliya - İrlandiya
«D» qrupu
7 11.06.2012 21:00 Donetsk Fransa – İngiltərə
8 11.06.2012 23:45 Kiyev Ukrayna - İsveç
15 15.06.2012 23:45 Kiyev İsveç - İngiltərə
16 15.06.2012 21:00 Donetsk Ukrayna – Fransa
23 19.06.2012 23:45 Kiyev İsveç – Fransa
24 19.06.2012 23:45 Donetsk İngiltərə – Ukrayna
1/4 final
25 21.06.2012 23:45 Varşava 1A – 2B
26 22.06.2012 23:45 Qdansk 1B - 2A
27 23.06.2012 23:45 Donetsk 1C - 2D
28 24.06.2012 23:45 Kiyev 1D - 2C
1/2 final
29 27.06.2012 23:45 Donetsk 25-ci cüt - 27-ci cüt
30 28.06.2012 23:45 Varşava 26-cı cüt - 28-ci cüt
Final
31 1.07.2012 23:45 Kiyev
|
|
|
|
Xəbər 1306 dəfə oxundu
|
Bölməyə aid digər xəbərlər |
|
|
|
|
|