Xəbərlər |
|
|
Digər xəbərlər |
|
Millətlər Liqası. C divizionu. “C” qrupu |
N: |
Komandalar |
O |
Q |
H |
M |
T/F |
X |
1 |
Belçika |
6 |
5 |
1 |
0 |
16-3 |
16 |
2 |
Avstriya |
7 |
5 |
1 |
1 |
15-7 |
16 |
3 |
İsveçrə |
5 |
2 |
0 |
3 |
11-8 |
6 |
4 |
Azərbaycan |
6 |
1 |
1 |
4 |
4-12 |
4 |
5 |
Estoniya |
6 |
0 |
1 |
5 |
2-18 |
1 |
|
Premyer Liqa. Turnir cədvəli |
N: |
Komandalar |
O |
Q |
H |
M |
T/F |
X |
1 |
Qarabağ |
27 |
21 |
3 |
3 |
71-23 |
66 |
2 |
Sabah |
27 |
11 |
7 |
9 |
39-32 |
40 |
3 |
Neftçi |
27 |
11 |
7 |
9 |
34-29 |
40 |
4 |
Zirə |
27 |
10 |
9 |
8 |
21-18 |
39 |
5 |
Sumqayıt |
27 |
10 |
9 |
8 |
26-32 |
39 |
6 |
Səbail |
27 |
10 |
7 |
10 |
39-41 |
37 |
7 |
Turan Tovuz |
27 |
9 |
8 |
10 |
41-38 |
35 |
8 |
Araz-Naxçıvan |
27 |
8 |
8 |
11 |
27-36 |
32 |
9 |
Kəpəz |
27 |
7 |
6 |
14 |
29-47 |
27 |
10 |
Qəbələ |
27 |
4 |
4 |
19 |
20-51 |
16 |
|
|
|
Avro-2016: Təqvim |
|
Tarix: 10.06.2016 | Saat: 15:20:00 | E-mail | Çapa göndər
|
|
Bu gün planetin Dünya kubokundan sonra ən böyük futbol turniri olan Avropa çempionatının final mərhələsi Sen-Denidəki "Stad de Frans" stadionunda keçirilən oyunla start götürəcək. Bir ay ərzində - iyulun 10-dək tarixdə ilk dəfə 24 komandanın iştirakı ilə Avropanın ən güclü futbol ölkəsi müəyyənləşdiriləcək.
Yarışın təqivmini diqqətinizə çatdırırıq:
«A» qrupu
Fransa - Rumıniya 10.06 Sen-Deni 23:00
Albaniya - İsveçrə 11.06 Lans 17:00
Rumıniya - İsveçrə 15.06 Paris 20:00
Fransa - Albaniya 15.06 Marsel 23:00
İsveçrə - Fransa 19.06 Lill 23:00
Rumıniya - Albaniya 19.06 Lion 23:00
«B» qrupu
Uels - Slovakiya 11.06 Bordo 20:00
İngiltərə - Rusiya 11.06 Marsel 23:00
Rusiya - Slovakiya 15.06 Lill 17:00
İngiltərə - Uels 16.06 Lans 17:00
Slovakiya - İngiltərə 20.06 Sent-Etyenn 23:00
Rusiya - Uels 20.06 Tuluza 23:00
«C» qrupu
Polşa – Şimali İrlandiya 12.06 Nitsa 20:00
Almaniya - Ukrayna 12.06 Lill 23:00
Ukrayna – Şimali İrlandiya 16.06 Lion 20:00
Almaniya - Polşa 16.06 Sen-Deni 23:00
Şimali İrlandiya - Almaniya 21.06 Paris 20:00
Ukrayna - Polşa 21.06 Marsel 20:00
«D» qrupu
Türkiyə - Xorvatiya 12.06 Paris 17:00
İspaniya - Çex Resp. 13.06 Tuluza 17:00
Çex Resp. - Xorvatiya 17.06 Sent-Etyenn 20:00
İspaniya - Türkiyə 17.06 Nitsa 23:00
Xorvatiya - İspaniya 21.06 Bordo 23:00
Çex Resp. - Türkiyə 21.06 Lans 23:00
«E» qrupu
İrlandiya - İsveç 13.06 Sen-Deni 20:00
Belçika - İtaliya 13.06 Lion 23:00
İtaliya - İsveç 17.06 Tuluza 17:00
Belçika - İrlandiya 18.06 Bordo 17:00
İsveç - Belçika 22.06 Nitsa 23:00
İtaliya - İrlandiya 22.06 Lill 23:00
«F» qrupu
Avstriya - Macarıstan 14.06 Bordo 20:00
Portuqaliya - İslandiya 14.06 Sent-Etyenn 23:00
İslandiya - Macarıstan 18.06 Marsel 20:00
Portuqaliya - Avstriya 18.06 Paris 23:00
İslandiya - Avstriya 22.06 Sen-Deni 20:00
Macarıstan - Portuqaliya 22.06 Lion 20:00
Pley-off mərhələsinin təqvimi:
1/8 final
1: 2-ci yer "A" - 2-ci yer C (25.06 - S.Etyenn - 17:00)
2: Qalib "D" - 3-cü yer "B"/"E"/"F" (25.06 - Lans - 23:00)
3: Qalib "B" - 3-cü yer "A"/"C"/"D" (25.06 - Paris - 20:00)
4: Qalib "F" - 2-ci yer "E" (26.06 - Tuluza - 23:00)
5: Qalib "C" - 3-cü yer "A"/"B"/"F" (26.06 - Lill - 20:00)
6: Qalib "E" - 2-ci yer "D" (27.06 - Sen-Deni - 20:00)
7: Qalib "A" - 3-cü yer "C"/"D"/E" (26.06 - Lion - 17:00)
8: 2-ci yer "B" - 2-ci yer "F" (27.06 - Nitsa - 23:00)
1/4 final
a: Qalib 1 - Qalib 2 (30.06 - Marsel)
b: Qalib 3 - Qalib 4 (1.07 - Lill)
c: Qalib 5 - Qalib 6 (2.07 - Bordo)
d: Qalib 7 - Qalib 8 (3.07 - Sen-Deni)aq
1/2 final
Qalib a - Qalib b (6.07 - Lion)
Qalib c - Qalib d (7.07 - Marsel)
Final
10.07 - Sen-Deni
(1/4 finaldan bütün matçlar 23:00-da başlanır)
|
|
|
|
Xəbər 1034 dəfə oxundu
|
Bölməyə aid digər xəbərlər |
|
|
|
|
|