Azərbaycan Respublikası Gənclər və İdman Nazirliyinin rəsmi orqanı
  Ana səhifə  |  Haqqımızda  Əlaqə
 
  

                        
logo-veb
30.10.2018 AGIN
2019-cu ilin idman təqvimi
 Xəbərlər
24/02 | 21:24 Həndbol hakimlərimiz Ernest və Emil Ağakişi qardaşları yeni təyinat alıblar
24/02 | 20:05 Budo üzrə XII açıq Azərbaycan çempionatının qalibləri müəyyənləşib
24/02 | 19:27 Qılıncoynadanlarımız Xorvatiyada keçirilən Avropa çempionatında mübarizəyə başlayıblar
24/02 | 19:03 Kyokuşin karate üzrə açıq Bakı çempionatı keçirilib
24/02 | 18:28 Azərbaycan İdman Jurnalistləri Federasiyası Milli Karate Federasiyası ilə əməkdaşlığa başlayıb
24/02 | 18:25 Badmintonçumuz beynəlxalq turnirdə bürünc medal qazanıb
24/02 | 18:18 Gənc atletlərimiz Minskdə keçiriləcək beynəlxalq turnirdə iştirak edəcəklər
24/02 | 17:52 Sumqayıtda voleybol və üzgüçülük yarışlarının qalibləri mükafatlandırılıb
24/02 | 17:34 Formula 1 Azərbaycan Qran-Prisinin könüllüləri üçün ümumi təlimlərə start verilib
24/02 | 16:21 Ağcabədi rayonunda cüdo üzrə rayon turniri keçirilib
24/02 | 15:49 Paracüdoçularımız Tbilisidə dünya kuboku yarışlarında uğurla çıxış ediblər
24/02 | 15:35 Qadınlardan ibarət boks üzrə millimizdə yeni məşqçi təyinatı rəsmiləşib
24/02 | 15:04 Xocalı soyqırımı qurbanlarının xatirəsinə həsr edilmiş kunq-fu üzrə Bakı çempionatı keçirilib
24/02 | 14:59 Karateçilərimiz Slovakiya Qran-Prisində üç medal qazanıblar
24/02 | 14:28 Stend atıcılarımız Qətərdə açıq çempionatda bürünc medal qazanıblar
24/02 | 14:01 Mas-reslinq üzrə Bakı kuboku turnirinin qalibləri müəyyənləşib
24/02 | 13:32 Azərbaycan idmançılarının XXXII Yay Olimpiya Oyunlarına və XVI Yay Paralimpiya Oyunlarına hazırlığının və Oyunlarda iştirakının təmin edilməsi haqqında Azərbaycan Respublikası Prezidentinin Sərəncamı
24/02 | 13:20 Yeniyetmələr arasında sumo üzrə Bakı çempionatına yekun vurulub
24/02 | 12:59 Sərbəst güləşçilərimiz Avropa Olimpiya təsnifat turnirinə hazırlığı davam etdirirlər
24/02 | 12:36 Futbol üzrə Uels milli komandasının nümayəndələri Bakıda səfərdədir
24/02 | 11:50 Şahmatçılarımız “Aeroflot open” beynəlxalq festivalının liderlər qrupunda mübarizəni davam etdirirlər
24/02 | 10:10 Cüdoçularımız “Böyük dəbilqə” turnirini dörd medalla başa vurublar
24/02 | 10:01 Əkiz gimnast bacılar gümüş və bürünc medal qazanıblar
24/02 | 09:56 Bakıda “Könüllülər Kuboku” təşkil ediləcək
24/02 | 09:16 A.A.Banişevskinin əziz xatirəsinə həsr edilmiş ənənəvi turnir başa çatıb
23/02 | 21:35 “Qarabağ” klubu “Sumqayıt”a minimal hesabla qalib gəlib
23/02 | 18:36 Sumqayıtda könüllü gənclərin mini-futbol turnirinin qalib komandaları mükafatlandırılıb
23/02 | 16:07 Paralimpiyaçı üzgüçülərimiz İtaliyada dünya seriyası yarışlarında iştirak edirlər
23/02 | 15:24 Futbol üzrə Azərbaycan çempionatı: “Qarabağ” klubu “Sumqayıt”ı qəbul edəcək
23/02 | 12:30 Taekvondoçularımız İsveçdə beynəlxalq yarışda 6 qızıl, 2 gümüş və 1 bürünc medal qazanıblar
23/02 | 11:24 Uşu üzrə məşqçilər və hakimlər arasında respublika seminarı keçirilib
23/02 | 09:21 “Böyük dəbilqə” turnirinin üçüncü günündə daha beş cüdoçumuz mübarizəyə qoşulur
22/02 | 21:53 Azərbaycan cüdoçusu Almaniyada keçirilən “Böyük dəbilqə” turnirində bürünc medal qazanıb
22/02 | 20:32 Formula 1 Avstraliyada meşə yanğınlarından zərərçəkənlərə yardım edəcək
22/02 | 19:29 “Keşlə” komandası “Zirə”nin qapısından dörd cavabsız top keçirib
Digər xəbərlər 
 Topaz Premyer Liqası
N: Komandalar O Q H M T X
1 Qarabağ 17 11 5 1 31-7 38
2 Neftçi 17 8 6 3 26-13 30
3 Keşlə 17 7 5 5 21-17 26
4 Sumqayıt 17 6 4 7 22-24 22
5 Zirə 17 5 5 7 21-30 20
6 Sabah 17 5 4 8 19-23 19
7 Səbail 17 5 3 9 14-26 18
8 Qəbələ 17 3 4 10 18-32 13
Aerobika gimnastikası üzrə Avropa çempionatında aerodans, qrup və üçlük proqramlarının qalibləri mükafatlandırılıb
Tarix: 26.05.2019 | Saat: 16:51:00 | E-mail | Çapa göndər
Bakıda Milli Gimnastika arenasında aerobika gimnastikası üzrə 11-ci Avropa çempionatında gənclər arasında üçlük, qrup və aerodans proqramlarında mükafatlandırma mərasimi keçirilib.

Üçlük proqramında ilk üç yerin sahiblərinə (Rusiya-2, Rumıniya, Rusiya-1) mükafatları Avropa Gimnastika İttifaqının (UEG) prezidenti Fərid Qayıbov, aerobika gimnastikası üzrə Texniki komitənin üzvü Vladislav Oskner və aerobika gimnastikası üzrə Azərbaycan yığmasının məşqçisi Cəmilə İsmayılova təqdim ediblər.

Qruplar arasında (Rusiya, İtaliya və Macarıstan) qalibləri UEG-in İcra komitəsinin üzvü Andrey Rodionenko, UEG-in aerobika gimnastikası üzrə Texniki komitəsinin üzvü Lefki Ferentino və Azərbaycan Gimnastika Federasiyasının İcraiyyə komitəsinin üzvü Rafiq Behbudov mükafatlandırıblar.

Aerodans proqramında ilk üç yeri tutan komandalara (Rusiya, Rumıniya, Macarıstan) mükafatları isə UEG-in vitse-prezidenti Mişel Butar, UEG-in aerobika gimnastikası üzrə Texniki komitəsinin üzvü Alina Draqan və yarışların direktoru Natalya Bulanova təqdim ediblər.


Xəbər 186 dəfə oxundu



 
Bölməyə aid digər xəbərlər
24.02.2020 Əkiz gimnast bacılar gümüş və bürünc medal qazanıblar
20.02.2020 Bakıda keçiriləcək bədii gimnastika üzrə dünya kuboku “Tokio 2020”yə lisenziya xarakteri daşıyacaq
19.02.2020 Bakıda keçiriləcək aerobika üzrə dünya çempionatında 33 ölkədən gimnastlar iştirak edəcəklər
18.02.2020 İvan Litvinoviç: Milli Gimnastika Arenasında idmançılar üçün gözəl şərait yaradılıb
18.02.2020 Bakıda bədii gimnastika üzrə Yana Batırşinanın mükafatları uğrunda açıq turnir təşkil ediləcək
18.02.2020 Bakıda keçiriləcək idman gimnastikası üzrə dünya kubokunda 50 ölkədən idmançılar iştirak edəcəklər
17.02.2020 Bakıda kişi idman gimnastikası üzrə “AGF Junior Trophy” adlı beynəlxalq turnir keçiriləcək
16.02.2020 Bakıda təşkil olunan batut gimnastikası və tamblinq üzrə dünya kuboku yarışlarına yekun vurulub
16.02.2020 Rusiya komandası batut gimnastikası üzrə qadın sinxron cütlüklərin yarışında qızıl medal qazanıb
16.02.2020 ABŞ tamblinqçisi Kaden Braun dünya kuboku yarışlarında fərqlənib


  Arxiv
Tarixləri seç: 
 dən 
Fotogalereya
  • Azərbacan idmançıları London olimpiadasında
  • Azərbacan idmançıları London olimpiadasında
  • Azərbacan idmançıları London olimpiadasında
  • Azərbacan idmançıları London olimpiadasında
  • Azərbacan idmançıları London olimpiadasında
  • Azərbacan idmançıları London olimpiadasında
  • Azərbacan idmançıları London olimpiadasında
  • Azərbacan idmançıları London olimpiadasında
  • Azərbacan idmançıları London olimpiadasında
  • Azərbacan idmançıları London olimpiadasında
Müəllif yazıları
Qabil Mehdiyev
qabil-so@mail.ru
Mənim “İdman” sevgim
BATI YAR
batyyar@mail.ru
Klublar qışa yenə Antalyada hazırlaşırlar
Leyla Qurbanova
leyla-6565@mail.ru
Bakı şəhər trasını seçməyin 5 səbəbi
Əli Fərəcov
alfaraj@mail.ru
Arzulara sədd yoxdur
Vüqar Məmmədov
vuqar-inqilaboqlu@mail.ru
Azərbaycan şahmatının yeni zirvəsi
Aynurə Aşırova
aynure.penah-2015@mail.ru
Velosipedlə sağlamlığa gedən yol
Aylıq bületenlərimiz
son sayımız əvvəlki sayımız
İdman qurğuları
Partnyorlar
Sayt Mozilla Firefox, Opera və Internet Explorer ilə tam dəstəklənir.
© 2011İDMAN. Müəllif hüquqları qorunur. Məlumatdan istifadə etdikdə istinad mütləqdir.
Məlumat internet səhifələrində istifadə edildikdə müvafiq keçidin qoyulması mütləqdir.
Designed by V.Aliyev
Ünvan: Mətbuat prospekti, 529-cu məhəllə, 8-ci mərtəbə
İndex: AZ 1073;
Tel: (+99412) 434-57-32, (+99412) 510-53-10
Fax: (+99412) 510-53-10
E-mail: idman-sport@mail.ru