Azərbaycan Respublikası Gənclər və İdman Nazirliyinin rəsmi orqanı
  Ana səhifə  |  Haqqımızda  Əlaqə
 
  

                        
logo-veb
30.10.2018 AGIN
2019-cu ilin idman təqvimi
13.02.2017 Bakı-2017
IV İslam Həmrəyliyi Oyunları. Bakı, 12-22 May 2017
01.02.2017 AGIN
2017-2020-ci illər üçün Azərbaycan Respublikasının vahid idman təsnifatı
 Xəbərlər
18/07 | 16:47 Avropa Gənclər Olimpiya Festivalında iştirak edəcək güləş komandalarının heyəti açıqlanıb
18/07 | 16:01 Azərbaycanın stolüstü tennisçisi Avropa çempionatında gümüş medal qazanıb
18/07 | 15:40 Türkiyədə Qara dəniz və Xəzəryanı ölkələrin karateçiləri arasında növbəti çempionat keçiriləcək
18/07 | 15:08 Bu gün “Neftçi” və “Səbail” klubları UEFA Avropa Liqasının təsnifat mərhələsində cavab görüşləri keçirəcəklər
18/07 | 14:41 “Grand Prix 2019”: Şəhriyar Məmmədyarov yarımfinalda Uesli So ilə mübarizə aparacaq
18/07 | 14:11 Azərbaycan idmançıları ciu-citsu üzrə dünya çempionatında uğurla çıxış ediblər
18/07 | 14:00 “Grand Prix 2019”: Şəhriyar Məmmədyarov yarımfinala vəsiqə qazanıb
18/07 | 13:46 FHN Avropa Gənclər Yay Olimpiya Festivalı ilə əlaqədar gücləndirilmiş iş rejimində çalışacaq
17/07 | 16:51 “Sumqayıt” futbol klubu yeni mövsümə hazırlığın birinci mərhələsini başa çatdırıb
17/07 | 16:05 Parataekvondo üzrə milli komandamız V Asiya çempionatında iştirak edir
17/07 | 15:07 Kişi şpaqaçılarımız Macarıstanda keçirilən dünya çempionatında çıxış ediblər
17/07 | 14:25 Balakəndə stolüstü tennis turniri keçirilib
17/07 | 13:44 Yeniyetmə və gənclər arasında kikboksinq üzrə Naxçıvan şəhər açıq birinciliyinin qalibləri müəyyənləşib
17/07 | 12:45 “Grand Prix 2019”: Şəhriyar Məmmədyarov tay-brekdə mübarizə aparacaq
17/07 | 12:17 Respublika Şahmat Olimpiadası: Sumqayıt şahmatçıları maksimum xalla liderlik edirlər
17/07 | 11:07 Bu gün “Qarabağ” klubu UEFA Çempionlar Liqasının birinci təsnifat mərhələsində cavab görüşünü keçirəcək
17/07 | 10:25 Cüdoçumuz Rüstəm Orucov dünya reytinq cədvəlində liderliyini qoruyub
17/07 | 10:01 Avropa Gənclər Olimpiya Festivalının velosiped yarışlarında Azərbaycanı təmsil edəcək heyət müəyyənləşib
17/07 | 09:39 XXX Universiadada və Avropa çempionatında uğurla çıxış edən Nazim Babayev Vətənə qayıdıb
16/07 | 16:45 “Neftçi” – “Speranta” matçının hakimləri müəyyənləşib
16/07 | 16:35 Boks üzrə Naxçıvan şəhər açıq birinciliyinə yekun vurulub
16/07 | 15:57 Avropa Gənclər Olimpiya Festivalında iştirak edəcək idmançılarla Milli Olimpiya Komitəsində görüş keçirilib
16/07 | 14:32 Naxçıvanlı karateçilər beynəlxalq turnirdə səkkiz medal qazanıblar
16/07 | 13:10 Voleybol üzrə Azərbaycan millisi Avropa Gənclər Olimpiya Festivalında iştirak edəcək
16/07 | 12:21 XV Avropa Gənclər Olimpiya Festivalında Azərbaycanı 122 idmançı təmsil edəcək
16/07 | 11:55 Azərbaycanlı FIFA referisi dünya çempionatının seçmə mərhələsinin oyunlarına təyinat alıb
16/07 | 11:20 “Grand Prix 2019”: Şəhriyar Məmmədyarovu polşalı Kriştof Duda ilə ikinci qarşılaşma gözləyir
16/07 | 10:52 Respublika Şahmat Olimpiadası: dörd şahmatçı maksimum xal toplayıb
16/07 | 10:00 Voleybol üzrə qadınlardan ibarət milli komandamız ölkə xaricində təlim-məşq toplanışını davam etdirir
16/07 | 09:41 Qılıncoynatma üzrə dünya çempionatına start verilib
15/07 | 17:49 “Topaz Futbol Festivalı 2019”un final mərhələsinin açılış mərasimi olub
15/07 | 16:19 Dünya çempionatına yollanacaq çimərlik futbolu üzrə Azərbaycan millisinin heyəti açıqlanıb
15/07 | 15:32 Parisdə keçirilən açıq çempionatda Azərbaycan şahmatçısı üçüncü yeri tutub
15/07 | 14:34 Yunan-Roma güləşi üzrə yığma komandamızın Göygöldə təlim-məşq toplanışı başlayıb
15/07 | 13:13 Güləş üzrə Azərbaycan yığması Yaşar Doğu xatirə turnirində üçüncü olub
Digər xəbərlər 
 Topaz Premyer Liqası
N: Komandalar O Q H M T X
1 Qarabağ 28 20 6 2 65-21 66
2 Neftçi 28 17 7 4 52-26 58
3 Səbail 28 12 5 11 34-37 41
4 Qəbələ 28 9 9 10 31-33 36
5 Zirə 28 8 7 13 30-40 31
6 Sabah 28 8 5 15 24-42 29
7 Sumqayıt 28 7 6 15 20-41 27
8 Keşlə 28 6 5 17 29-45 23
idman cəmiyyətləri, klublar və İSM-lər
Tarix: 31.03.2011 | Saat: 16:45:00 | E-mail | Çapa göndər
"Təhsil" Respublika İdman Mərkəzi

Direktor: Hümbətov Cəfər İslam oğlu.
Ünvan: AZ-1033, Bakı şəhəri, H.Əliyev prospekti, 58.
Telefon: 012-567-72-82, 012-566-85-20, 012-567-61-86
Faks: 012-567-61-94

"Təhsil" Respublika İdman Mərkəzinin Naxçıvan MR filialı

Direktor: Məmmədov Ənvər Məmməd oğlu
Ünvan: AZ-7000, Naxçıvan şəhəri, Nizami küçəsi, 41.
Telefon: 036-545-82-57
Mobil: 050-595-05-30


"Təhsil" Respublika İdman Mərkəzinin Gəncə şəhər filialı

Direktor: Pirverdiyev Çingiz Məmməd oğlu
Ünvan: AZ-2000, Gəncə şəhəri, Atatürk prospekti, 122.
Telefon: 022-56-70-58
Faks: 022-56-70-58
Mobil: 050-387-20-99


"Təhsil" Respublika İdman Mərkəzinin Sumqayıt şəhər filialı

Direktor: Məmmədov Bilal Vahid oğlu
Ünvan: AZ-5000, Sumqayıt şəhəri, Koroğlu prospekti, məhəllə 41a.
Telefon: 0186-42-05-01, 0186-44-72-75
Mobil: 050-670-03-53
E-mail: trims@mail.ru



"Təhsil" Respublika İdman Mərkəzinin Lənkəran şəhər filialı

Direktor: Məmmədov Ceyhun Vaqif oğlu
Ünvan: AZ-4200, Lənkəran şəhəri, Ə.Məmmədov küçəsi, 40.
Telefon: 0171-4-49-51
Mobil: 050-348-10-13



"Neftçi" İdman-Sağlamlıq Mərkəzi

İçraçı direktor: Sadıqov Sadıq Asəf oğlu
Ünvan: AZ-1042, Bakı şəhəri, Suraxanı qəsəbəsi, S.Bəhlulzadə kuçəsi, 24.
Telefon: 012-458-13-33, 012-452-29-82, 012-452-12-90, 012-452-94-50, 012-452-09-76, 012-452-35-01,
Faks: 012-452-10-34
E-mail: nefthci-ism@mail.ru, neftchisport@yahoo.com


“Neftçi” İSM-in İsmət Qayıbov adına Təlim İdman Bazası

Direktor: Məmmədov Məmmədəli Rzaqulu oğlu
Ünvan: AZ-1040, Bakı şəhəri, Bakıxanov qəsəbəsi, Q.Vəzirov küçəsi, 2.
Telefon: 012-425-42-08


“Neftçi” İSM-in Qaradağ Təlim İdman Bazası

Direktor: Ağalarov Aydın Nazim oğlu
Ünvan: AZ-1063, Lökbatan qəsəbəsi, 28 may küçəsi.
Telefon: 012-445-15-20, 012-445-48-60
Faks: 012-445-13-97
Mobil: 050-335-33-15


“Neftçi” İSM-in Təlim-Məşq Kompleksi

Direktor: Əhmədov Mübariz Ömər oğlu
Ünvan: AZ-1060, Bakı şəhəri, Nobel prospekti, 64.
Telefon: 012-424-40-65
Mobil: 050-225-35-30


“Neftçi” İSM-in İdman Zalı

Direktor: Həsənov Pərviz Mikayıl oğlu
Ünvan: AZ-1060, Bakı şəhəri, Nobel prospekti, 64.
Telefon: 012-521-00-00 (daxili 16-221)
Mobil: 050-310-47-35


“Neftçi” İSM-in "Məşəl" İdman Kompleksi

Ünvan: AZ-1060, Bakı şəhəri, Oqtay Vəliyev küçəsi, 1.
Direktor: Salmanov Əli Adil oğlu
Telefon: 012-521-23-36, 012-422-03-33
Mobil: 050-222-59-46


"Neftçi" İSM-in Şirvan şəhər filialı

Direktor: Hacıyev Samir Zakir oğlu
Ünvan: AZ-1800, Şirvan şəhəri, Energetik küçəsi.
Mobil: 055-601-27-72



Mərkəzi Ordu İdman Klubu

Rəis: Əliyev Natiq Adil oğlu
Ünvan: AZ-1073, Bakı şəhəri, Parlament prospekti, 3.
Telefon: 012-439-26-48


Könüllü Hərbi-Vətənpərvərlik Texniki İdman Cəmiyyətinin Respublika Şurası

Sədr: Orucov Novruzəli Hüseyn oğlu
Ünvan: AZ-1022, Bakı şəhəri, Mərdanov qardaşları küçəsi, 99.
Telefon: 012-596-63-31
Faks: 012-494-88-10



Daxili İşlər Nazirliyinin İdman Cəmiyyəti

Sədr: İsmayılov Sahib İslam oğlu
Ünvan: AZ-1025, Bakı şəhəri, Yusif Səfərov küçəsi, 24.
Telefon: 012-598-40-90, 012-590-91-05, 012-493-70-60, 012-590-91-26
Faks: 012-598-32-36



DİN İdman Cəmiyyətinin güləş zalı

Rəhbər: Mustafayev Şahlar Gülməməd oğlu
Ünvan: AZ-1129, Bakı şəhəri, Məhəmməd Hadi küçəsi, 91.
Telefon: 012-473-45-46
Mobil: 050-517-08-02


Naxçıvan MR Daxili İşlər Nazirliyinin İdman Cəmiyyəti

Sədr: Salayev Cavanşir Kamil oğlu
Ünvan: AZ-7000, Naxçıvan şəhəri, İstiqlal küçəsi, 130.
Telefon: 036-545-31-05
Mobil: 050-331-47-71


DİN İdman Cəmiyyətinin Gəncə şəhər filialı

Sədr: Əliyev Namiq Zirəddin oğlu
Ünvan: AZ-2000, Gəncə şəhəri, Həsən Əliyev küçəsi, 53.
Telefon: 022-56-62-48
Mobil: 050-316-08-72

DİN İdman Cəmiyyətinin Sumqayıt şəhər bölməsi

Rəis: Poladov Elşən Güləli oğlu
Ünvan: AZ-5000, Sumqayıt şəhəri, Rustavi kücəsi, 13/31.
Mobil: 050-327-00-87


"Gənclik" ASC

Sədr: Teymurov Ərəstun Əbülfət oğlu
Ünvan: AZ-1072, Bakı şəhəri, Olimpiya küçəsi, 6.
Telefon: 012-465-84-00
Faks: 012-465-84-90
E-mail: ganjlik@azerin.com



"Lokomotiv" İdman-Sağlamlıq Mərkəzi

Sədr: İsmayılov Elşən Telman oğlu
Ünvan: AZ-1060, Bakı şəhəri, Tofiq Abbasov küçəsi, 35.
Telefon: 012-421-42-11, 421-41-03
Mobil: 050-211-01-32



"Lokomotiv" İSM-nin Biləcəri İdman Kompleksi

Direktor: Qafarov Mürsəl Aydın oğlu
Ünvan: AZ-1117, Bakı şəhəri, Biləcəri qəsəbəsi, M.Hüseynzadə küçəsi, 2.
Telefon: 012-499-75-22
Mobil: 050-632-33-32



"Lokomotiv" İSM-nin Biləcəri İdman Sarayı

Direktor: Nəsirov Fəxrəddin Saməddin oğlu
Ünvan: AZ-1117, Bakı şəhəri, Biləcəri qəsəbəsi, M.Hüseynzadə küçəsi, 1.
Telefon: 012-401-84-99
Mobil: 055-827-49-90



"Lokomotiv" İSM-nin idman zalı

Direktor: İsmayılov Elçin Telman oğlu
Ünvan: Bakı şəhəri, Əliağa Vahid küçəsi, 22.
Telefon: 012-541-03-48



"Gömrükçü" İdman-Sağlamlıq Mərkəzi

Sədr: İsayev Xəzər Ağəli oğlu
Ünvan: AZ-1141, Bakı şəhəri, Ş.Mehdiyev küçəsi, 93.
Telefon: 012-434-28-92
Faks: 012-434-28-92


"Babək" İdman-Sağlamlıq Mərkəzi

Sədr: Tağıyev Ağakərim Böyükağa oğlu
Ünvan: AZ-1096, Bakı şəhəri, 8-ci km qəsəbəsi, Məhsəti küçəsi, 1A.
Telefon: 012-421-22-69


"Lokomotiv" İdman-Sağlamlıq Mərkəzi (Gəncə)

Sədr: Qasimi İman Bilal oğlu
Ünvan: AZ-2000, Gəncə şəhəri, Zülfü Hacıyev küçəsi, 47.
Mobil: 050-362-56-54


EMİR İdman-Sağlamlıq Mərkəzi

Direktor: Abbasov Vahid Eyyub oğlu
Ünvan: AZ-1015, Bakı şəhəri, General Şıxlinski küçəsi, 49a.
Telefon: 012-579-78-04
Mobil: 055-202-20-00



"Ruslan" İdman-Sağlamlıq Mərkəzi

Direktor: Məmmədov Talıb Qasım oğlu
Ünvan: AZ-1029, Bakı şəhəri, Məhəmməd Hadi küçəsi, 23.
Telefon: 012-370-02-20, 012-370-53-93
Mobil: 050-221-95-21



"Leyla" İdman-Sağlamlıq Mərkəzi

Direktor: Bədəlov Oruc Bədəl oğlu
Ünvan: AZ-1022, Bakı şəhəri, S.Vurğun küçəsi, 77.
Telefon: 012-494-88-36
Mobil: 050-576-89-77



"Azal" İdman Klubu

Direktor: Əsgərov İsgəndər İslam oğlu
Ünvan: AZ-1045, Bakı şəhəri, Binə qəsəbəsi 25-ci km, Milli Aviasiya Akademiyası
Telefon: 012-497-28-93
Faks: 012-497-28-93
Mobil: 050-334-51-25
E-mail: azal@naa.edu.az



“Buta” tennis klubu

Sədr: Mirzəyev Maqsud Fuad oğlu
Ünvan: AZ-1000, Neftçilər prospekti, Dənizkənarı bulvar.
Telefon: 012-497-04-20
Faks: 012-497-04-25
Mobil: 050-540-04-20



"Kimyaçı" idman cəmiyyəti

Sədr: Məmmədov Eldar Hidayət oğlu
Ünvan: AZ-5000, Sumqayıt şəhəri, 26-cı məhəllə.
Telefon: 018-655-97-71, 018-645-11-51
Mobil: 050-682-69-20


"Sədərək" idman klubu

Sədr: Məmmədov Aydın Qasım oğlu
Ünvan: AZ-1096, Bakı şəhəri, Məhsəti küçəsi, 1a.
Telefon: 012-421-00-88, 012-422-63-54



"Rabitə" idman klubu

Prezident: Məmmədov Əflatun Məsim oğlu
Ünvan: AZ-1010, Bakı şəhəri, Droqal döngəsi, 702-ci məhəllə.
Telefon: 012-598-07-37, 012-498-06-69
Faks: 012-498-24-46
E-mail: rabiteboxs@rambler.ru


"Günay" atçılıq təsərrüfatı

Direktor: Aslanov Samir Çərkəz oğlu
Ünvan: AZ-1106, Bakı şəhəri, Azadlıq prospekti, 144A.
Telefon: 012-561-91-61, 012-561-91-62
Faks: 012-561-91-63
E-mail: office@gunayequstrian.com
Web-səhifə: www.gunayequstrian.com


"Murad" atçılıq idman klubu

Direktor: Əhmədov Əzəmmət İsmayıl oğlu
Ünvan: Bakı şəhəri, Dərnəgül qəsəbəsi, 2096-cı məhəllə.
Telefon: 012-567-00-76
Mobil: 050-313-62-32


"Sərhədçi" atçılıq idman klubu

Direktor: Musayev Hikmət Arif oğlu
Ünvan: AZ-1119, Bakı şəhəri, Novxanı qəsəbəsi, 2017 saylı h/h.
Telefon: 012-448-20-17
Mobil: 055-866-09-24


"Atasport" idman klubu

Sədr: Qurbanov Qafar Mahir oğlu
Ünvan: AZ-1010, Bakı şəhəri, Süleyman Rüstəm küçəsi, 9.
Telefon: 012-598-99-00



"Zirvə" idman klubu

Sədr: Heydərov Tofiq Mirhəsən oğlu
Ünvan: AZ-0100, Xırdalan şəhəri, 26-cı məhəllə.
Telefon: 012-408-38-78
Faks : 012-349-09-08
Mobil: 050-377-00-80



"Karvan" idman klubu

Direktor: Vəliyev Şahmar Rüstəm oğlu
Ünvan: AZ-6600, Yevlax şəhəri, Ç.Mustafayev küçəsi, 115
Telefon: 0166-6-01-32



"İppon" idman klubu

Sədr: Poladov Tərlan Mollaçı oğlu
Ünvan: AZ-1025, Bakı şəhəri, Xocalı prospekti, 28.
Mobil: 050/055-530-01-01
Xəbər 23155 dəfə oxundu



 
Bölməyə aid digər xəbərlər


  Arxiv
Tarixləri seç: 
 dən 
Fotogalereya
  • Azərbacan idmançıları London olimpiadasında
  • Azərbacan idmançıları London olimpiadasında
  • Azərbacan idmançıları London olimpiadasında
  • Azərbacan idmançıları London olimpiadasında
  • Azərbacan idmançıları London olimpiadasında
  • Azərbacan idmançıları London olimpiadasında
  • Azərbacan idmançıları London olimpiadasında
  • Azərbacan idmançıları London olimpiadasında
  • Azərbacan idmançıları London olimpiadasında
  • Azərbacan idmançıları London olimpiadasında
Müəllif yazıları
Qabil Mehdiyev
qabil-so@mail.ru
Mənim “İdman” sevgim
BATI YAR
batyyar@mail.ru
“Neftçi" sürət yığmaq istəyir, "Qəbələ"də gözlənilən süqut başlanır
Leyla Qurbanova
leyla-6565@mail.ru
Bakı şəhər trasını seçməyin 5 səbəbi
Əli Fərəcov
alfaraj@mail.ru
Arzulara sədd yoxdur
Vüqar Məmmədov
vuqar-inqilaboqlu@mail.ru
Dünya kubokunun sirləri
Aynurə Aşırova
aynure.penah-2015@mail.ru
Velosipedlə sağlamlığa gedən yol
Aylıq bületenlərimiz
son sayımız əvvəlki sayımız
İdman qurğuları
Partnyorlar
Sayt Mozilla Firefox, Opera və Internet Explorer ilə tam dəstəklənir.
© 2011İDMAN. Müəllif hüquqları qorunur. Məlumatdan istifadə etdikdə istinad mütləqdir.
Məlumat internet səhifələrində istifadə edildikdə müvafiq keçidin qoyulması mütləqdir.
Designed by V.Aliyev
Ünvan: Mətbuat prospekti, 529-cu məhəllə, 8-ci mərtəbə
İndex: AZ 1073;
Tel: (+99412) 434-57-32, (+99412) 510-53-10
Fax: (+99412) 510-53-10
E-mail: idman-sport@mail.ru