Azərbaycan Respublikası Gənclər və İdman Nazirliyinin rəsmi orqanı
  Ana səhifə  |  Haqqımızda  Əlaqə
 
  

                        
logo-veb
30.10.2018 AGIN
2019-cu ilin idman təqvimi
 Xəbərlər
14/11 | 22:30 Millimiz Lixtenşteynə qalib gəldi
14/11 | 21:59 Astaralı güləşçilər Rusiyada keçirilən turnirdə iki qızıl medal qazanıblar
14/11 | 20:03 UEFA-nın mini-futbol və çimərlik futbolu üzrə komitəsinin yeni tərkibdə iclası keçirilib
14/11 | 19:51 Azərbaycanda idmanın inkişafı yüksək qiymətləndirilib
14/11 | 19:21 Formula 1: “Honda” 2020-ci ildə titul qazanmağı arzulayır
14/11 | 18:53 “Azercell”in dəstəyi ilə sayca beşinci Uşaq Paralimpiya Oyunları keçirilib
14/11 | 17:50 Pele indiki nəsil futbolçulardan Messi ilə oynamaq istədiyini deyib
14/11 | 17:33 Şahmat üzrə Hamburq Qran-Prisinin finalçıları məlum olub
14/11 | 16:50 Yeniyetmə voleybolçular arasında Bakı birinciliyinə start verilib
14/11 | 16:35 Abşeron İdman Olimpiya Kompleksində V Uşaq Paralimpiya İdman Oyunları keçirilir
14/11 | 16:00 “Peugeot” 2022-ci ildə dözümlü avtoyürüşlər üzrə dünya çempionatına qayıdacaq
14/11 | 15:50 Avropa kuboku: “Vüqar Həşimov” klubu İtaliya, “Odlar Yurdu” isə Sloveniya şahmatçıları ilə qarşılaşırlar
14/11 | 15:16 Peyntbol üzrə muxtar respublika birinciliyinin qalibləri mükafatlandırılıb
14/11 | 14:59 Raykkonen 2009-cu il mövsümündən sonra F1-dən getməsinin səbəbini açıqlayıb
14/11 | 14:20 UEFA-dan gələn vəsait “Qarabağ”ın hesabına köçürülüb
14/11 | 13:30 Gimnastika üzrə ilin sonuncu yerli yarışı Sumqayıtda təşkil olunacaq
14/11 | 13:09 “Olimpic Moves” layihəsi çərçivəsində məktəbdaxili yarışlar başlayıb
14/11 | 12:56 Futbol üzrə XVIII payız/yaz birinciliyinin ikinci turunun oyunları keçirilib
14/11 | 12:12 Bakı alpaqut Turan döyüş sənəti üzrə ikinci dünya çempionatına ev sahibliyi edəcək
14/11 | 11:56 Azərbaycan-Uels oyununa hakim təyinatları açıqlanıb
14/11 | 11:29 Tərtər Olimpiya İdman Kompleksinin tikintisi yekunlaşıb
14/11 | 11:04 Azərbaycanın U-17 komandası yunanıstanlı həmyaşıdları ilə qarşılaşıb
14/11 | 10:50 Bu gün “Avro-2020” seçmə mərhələsində 11-ci tura start veriləcək
14/11 | 10:30 Avropa kuboku: “Vüqar Həşimov” klubu 4-cü turu da qələbə ilə başa vurub
14/11 | 10:13 Şahmat üzrə Bakı şəhər birinciliyinə yekun vurulub
13/11 | 19:11 Yeniyetmə boksçular arasında Bakı birinciliyi start götürüb
13/11 | 18:30 Veteran futbolçular muxtar respublikadan xoş təəssüratlarla ayrılıblar
13/11 | 17:55 Yaponiyada keçiriləcək “Böyük dəbilqə” turnirində Azərbaycanı 16 cüdoçu təmsil edəcək
13/11 | 16:51 Bakıda Beynəlxalq Paralimpiya Komitəsinin 30 illiyi münasibətilə “Yenilməzlər” adlı beynəlxalq qala tədbir keçirilir
13/11 | 16:01 Futbol üzrə Azərbaycan kuboku turnirinin 2019-2020-ci illər mövsümünün püşkü atılıb
13/11 | 15:41 WKF rəsmiləri Avropa çempionatı ilə bağlı Bakıda olublar
13/11 | 15:07 Taekvondoçularımız “Koreya səfiri” kuboku yarışında üç medala sahib olublar
13/11 | 14:58 WRC-in Avstraliya mərhələsi meşə yanğınları səbəbindən ləğv edilib
13/11 | 13:30 Azərbaycan – Uels: Mətbuat konfransları və açıq məşqlər
13/11 | 12:52 Karate-do üzrə XI Avropa çempionatında uğurla çıxış edən naxçıvanlı idmançılar mükafatlandırılıblar
Digər xəbərlər 
 Topaz Premyer Liqası
N: Komandalar O Q H M T X
1 Qarabağ 11 8 3 0 20-3 27
2 Keşlə 11 5 4 2 13-6 19
3 Neftçi 11 5 3 3 16-10 18
4 Sumqayıt 11 4 2 5 14-16 14
5 Səbail 11 3 2 6 8-17 11
6 Zirə 11 2 5 4 11-17 11
7 Sabah 11 2 4 5 11-14 10
8 Qəbələ 11 2 3 6 9-19 9
Əməkdar bədən tərbiyəsi və idman xadimi fəxri adına layiq görülənlərin ümumi siyahısı
Tarix: 30.03.2013 | Saat: 20:43:00 | E-mail | Çapa göndər
1. Əliyev Vaqif Cəfər oğlu - 25 yanvar 2006-cı il
2. Hüseynov Əşrəf Rza oğlu - 25 yanvar 2006-cı il
3. Quliyev Dilqəm Qasım oğlu - 25 yanvar 2006-cı il
4. Mirməmmədov Arif Bəxtiyar oğlu - 25 yanvar 2006-cı il
5. Rəhimov Mirkamil Pirəli oğlu - 25 yanvar 2006-cı il
6. Məsimov Qiyas Məmmədrza oğlu - 3 avqust 2006-cı il
7. Hümbətov Cəfər İslam oğlu - 3 oktyabr 2006-cı il
8. Quliyev Niftəli Tanverdi oğlu - 3 oktyabr 2006-cı il
9. Süleymanov Süleyman Mehdi oğlu - 3 oktyabr 2006-cı il
10. Hacıyev Rafiq Soltan oğlu - 30 iyun 2006-cı il
11. Abbasov Adil Seyfulla oğlu - 25 dekabr 2006-cı il
12. Abdul-Qədirov İsmayıl Qafar oğlu - 25 dekabr 2006-cı il
13. Babanlı Tofiq Xanlar oğlu - 25 dekabr 2006-cı il
14. Dərvişov Əli İsa oğlu - 25 dekabr 2006-cı il
15. Eminbəyli Yavuz Ebrahim oğlu - 25 dekabr 2006-cı il
16. Əhmədov Fikrət Eyyub oğlu - 25 dekabr 2006-cı il
17. Əsgərov Ədalət Əsgər oğlu - 25 dekabr 2006-cı il
18. Hacıəhmədov Hacıağa Səməd oğlu - 25 dekabr 2006-cı il
19. Hüseynov Xankişi Mişan oğlu - 25 dekabr 2006-cı il
20. Hüseynov Oqtay Qulam oğlu - 25 dekabr 2006-cı il
21. Kərimov Sultan Əbdülhəmid oğlu - 25 dekabr 2006-cı il
22. Qafarov Arif Muxtar oğlu - 25 dekabr 2006-cı il
23. Qasımov Kamran Məmməd oğlu - 25 dekabr 2006-cı il
24. Qurbanov Xanlar Kazım oğlu - 25 dekabr 2006-cı il
25. Leksutov İqor Pavloviç - 25 dekabr 2006-cı il
26. Mehtiyev Aydun İsa oğlu - 25 dekabr 2006-cı il
27. Mursaqulov Saridan Ramiz oğlu - 25 dekabr 2006-cı il
28. Nəzərov Vahid Əliş oğlu - 25 dekabr 2006-cı il
29. Ömərov Firdovsi Kamal oğlu - 25 dekabr 2006-cı il
30. Şubina Lyudmila Yeqorovna - 25 dekabr 2006-cı il
31. Üseynov Məmməd Mir Bağır oğlu - 25 dekabr 2006-cı il
32. Əliyev Nadir Lətif oğlu - 18 aprel 2007-ci il
33. Əliyev Vaqif Məmməd oğlu - 18 aprel 2007-ci il
34. Hadıbəyov Fazil Məmmədəli oğlu - 18 aprel 2007-ci il
35. İskəndərov Ağakişi Baxşı oğlu - 18 aprel 2007-ci il
36. Behbudov Rafiq Qəmbər oğlu - 25 oktyabr 2007-ci il
37. İsayev Xəzər Ağəli oğlu - 25 oktyabr 2007-ci il
38. Quliyev Çingiz Mikayıl oğlu - 25 oktyabr 2007-ci il
39. Novruzov Sucaxan Müseyib oğlu - 25 oktyabr 2007-ci il
40. Kərimov Ziyadxan Əhmədxan oğlu - 5 fevral 2008-ci il
41. Süleymanov Afiq Məmməd oğlu - 5 fevral 2008-ci il
42. Ağayev Adil Həbib oğlu - 5 mart 2008-ci il
43. Ağayev Elxan Ağabala oğlu - 5 mart 2008-ci il
44. Bəşirov Yaşar Eyyub oğlu - 5 mart 2008-ci il
45. Cahangirbəyov Eldar Xanlaroviç - 5 mart 2008-ci il
46. Cəfərov Elçin Lənkəran oğlu - 5 mart 2008-ci il
47. Cəfərov Hafiz Yusif oğlu - 5 mart 2008-ci il
48. Əliyev Məmmədcəfər Musa oğlu - 5 mart 2008-ci il
49. Əmirəliyev Akif Əsgərəli oğlu - 5 mart 2008-ci il
50. Hacıyev Ramiz Məmməd Kərim oğlu - 5 mart 2008-ci il
51. Həsənov Rafiq Binnət oğlu - 5 mart 2008-ci il
52. İbrahimov Məmməd Süleyman oğlu - 5 mart 2008-ci il
53. İbrahimov Siyavuş İbrahim oğlu - 5 mart 2008-ci il
54. Quliyev Ülvi Zahid oğlu - 5 mart 2008-ci il
55. Qurbanov Cavanşir Kazım oğlu - 5 mart 2008-ci il
56. Mədətov Əkrəm Əliabas oğlu - 5 mart 2008-ci il
57. Musayev Füzuli İsa oğlu - 5 mart 2008-ci il
58. Nərimanov Elşad Əhməd oğlu - 5 mart 2008-ci il
59. Səmədov Çingiz Oruc oğlu - 5 mart 2008-ci il
60. Şabanov Hidayət Mikayıl oğlu - 5 mart 2008-ci il
61. Tağıyev Ramiz Cahangir oğlu - 5 mart 2008-ci il
62. Əliyev Natiq Avil oğlu - 25 dekabr 2008-ci il
63. Əsədullayev Tofiq Seyfi oğlu - 25 dekabr 2008-ci il
64. İsmayılov Akif Allahyar oğlu - 25 dekabr 2008-ci il
65. Sadıqov Sadıq Asəf oğlu - 25 dekabr 2008-ci il
66. Zeynalov Elçin Hidayət oğlu - 25 dekabr 2008-ci il
67. Allahverdi Yaşar Bəxtiyar oğlu - 22 dekabr 2009-cu il
68. Hətəmov Əhməd Süleyman oğlu - 22 dekabr 2009-cu il
69. Hüseynov Mirzə İbrahim oğlu - 22 dekabr 2009-cu il
70. Xudiyev Asim Xəlil oğlu - 22 dekabr 2009-cu il
71. İzuf Vladislav Georgiyeviç - 22 dekabr 2009-cu il
72. Quliyev Gülbaba Balasoltan oğlu - 22 dekabr 2009-cu il
73. Məmmədov İbrahim Bayram oğlu - 22 dekabr 2009-cu il
74. Yelizarov Matvey Safailoviç - 22 dekabr 2009-cu il
75. Zöhrabov Rauf Ramazan oğlu - 22 dekabr 2009-cu il
76. Fəttahov Akif Məcid oğlu - 29 noyabr 2010-cu il
77. Qədəşov Eldar Nəsibulla oğlu - 29 noyabr 2010-cu il
78. Məmmədyarov Qəhrəman Müslüm oğlu - 29 noyabr 2010-cu il
79. Yaqubov Camal Calal oğlu - 29 noyabr 2010-cu il
80. Eyyubov Fazil Araş oğlu - 24 dekabr 2010-cu il
81. Əhmədov Sarı Məhəmməd oğlu - 24 dekabr 2010-cu il
82. Fərəcov Eldar Məmməd oğlu - 24 dekabr 2010-cu il
83. Hacıyev Yavər Hacı oğlu - 24 dekabr 2010-cu il
84. Həsənov Azər Kamal oğlu - 24 dekabr 2010-cu il
85. Mehdizadə Elçin Eldar oğlu - 24 dekabr 2010-cu il
86. Məmmədov Aydın Qasım oğlu - 24 dekabr 2010-cu il
87. Rəhimov Rüstəm Tələt oğlu - 24 dekabr 2010-cu il
88. Şahniyarov Səməd Nəbi oğlu - 24 dekabr 2010-cu il
89. Şərifov Hicran İbrahim oğlu - 24 dekabr 2010-cu il
90. Məmməd Həşimoviç Cəfərov - 04 iyul 2011-ci il
91. Bağırov Maarif Müseyib oğlu - 19 dekabr 2011-ci il
92. Cəbrayılov Qubad Əli oğlu - 19 dekabr 2011-ci il
93. Əliyev Əhəd Əliağa oğlu - 19 dekabr 2011-ci il
94. Gözəlov Vaqif Yusif oğlu - 19 dekabr 2011-ci il
95. İsmayılov Sahib İslam oğlu - 19 dekabr 2011-ci il
96. Kazımov Vaqif Babaş oğlu - 19 dekabr 2011-ci il
97. Məmmədov Bəxtiyar Həbib oğlu - 19 dekabr 2011-ci il
98. Məmmədov Yusif Hüseyn oğlu - 19 dekabr 2011-ci il
99. Məmmədov Zakir Ələkbər oğlu - 19 dekabr 2011-ci il
100. Rzayev Sahib Məmmədbağır oğlu - 19 dekabr 2011-ci il
101. Abdullayev Namiq Yədulla oğlu – 18 dekabr 2012-ci il
102. Eyvazov Məmməd Fətəli oğlu – 18 dekabr 2012-ci il
103. Hətəmov Rəhman Süleyman oğlu – 18 dekabr 2012-ci il
104. Məmmədov Ceyhun Məhəmməd oğlu – 18 dekabr 2012-ci il

Xəbər 1768 dəfə oxundu



 
Bölməyə aid digər xəbərlər
19.12.2012 Məmmədov Ceyhun Məhəmməd oğlu
19.12.2012 Hətəmov Rəhman Süleyman oğlu
19.12.2012 Eyvazov Məmməd Fətəli oğlu
19.12.2012 Abdullayev Namiq Yədulla oğlu
06.11.2012 Rəhimov Nazir Həzrətqulu oğlu
06.11.2012 Məmmədov Rafiq Allahverdi oğlu
06.11.2012 Məmmədli Süleyman Bağır oğlu
06.11.2012 Məmmədli Oruc Mehbalı oğlu
06.11.2012 Əliyev Şahin Kamoş oğlu
06.11.2012 Əliyev Elxan İzzət oğlu


  Arxiv
Tarixləri seç: 
 dən 
Fotogalereya
  • Azərbacan idmançıları London olimpiadasında
  • Azərbacan idmançıları London olimpiadasında
  • Azərbacan idmançıları London olimpiadasında
  • Azərbacan idmançıları London olimpiadasında
  • Azərbacan idmançıları London olimpiadasında
  • Azərbacan idmançıları London olimpiadasında
  • Azərbacan idmançıları London olimpiadasında
  • Azərbacan idmançıları London olimpiadasında
  • Azərbacan idmançıları London olimpiadasında
  • Azərbacan idmançıları London olimpiadasında
Müəllif yazıları
Qabil Mehdiyev
qabil-so@mail.ru
Mənim “İdman” sevgim
BATI YAR
batyyar@mail.ru
Milli komanda ilk xalını favoritlə oyunda qazandı
Leyla Qurbanova
leyla-6565@mail.ru
Bakı şəhər trasını seçməyin 5 səbəbi
Əli Fərəcov
alfaraj@mail.ru
Arzulara sədd yoxdur
Vüqar Məmmədov
vuqar-inqilaboqlu@mail.ru
Azərbaycan şahmatının yeni zirvəsi
Aynurə Aşırova
aynure.penah-2015@mail.ru
Velosipedlə sağlamlığa gedən yol
Aylıq bületenlərimiz
son sayımız əvvəlki sayımız
İdman qurğuları
Partnyorlar
Sayt Mozilla Firefox, Opera və Internet Explorer ilə tam dəstəklənir.
© 2011İDMAN. Müəllif hüquqları qorunur. Məlumatdan istifadə etdikdə istinad mütləqdir.
Məlumat internet səhifələrində istifadə edildikdə müvafiq keçidin qoyulması mütləqdir.
Designed by V.Aliyev
Ünvan: Mətbuat prospekti, 529-cu məhəllə, 8-ci mərtəbə
İndex: AZ 1073;
Tel: (+99412) 434-57-32, (+99412) 510-53-10
Fax: (+99412) 510-53-10
E-mail: idman-sport@mail.ru