Azərbaycan Respublikası Gənclər və İdman Nazirliyinin rəsmi orqanı
  Ana səhifə  |  Haqqımızda  Əlaqə
 
  

                        
logo-veb
30.10.2018 AGIN
2019-cu ilin idman təqvimi
 Xəbərlər
20/02 | 18:31 Bakı sumo üzrə Avropa çempionatına ev sahibliyi edəcək
20/02 | 18:01 Bakıda keçiriləcək bədii gimnastika üzrə dünya kuboku “Tokio 2020”yə lisenziya xarakteri daşıyacaq
20/02 | 17:20 Yeniyetmə badmintonçular arasında Bakı birinciliyinin qalibləri müəyyənləşib
20/02 | 17:01 “Baku Open” beynəlxalq karate turnirində minədək idmançı iştirak edəcək
20/02 | 16:40 Azərbaycan üçün Olimpiya mükafatı qazanmış idmançının adı Ukraynanın Olimpiya çempionları haqqında kitaba daxil edilib
20/02 | 15:50 İdman Jurnalistlərinin Respublika Toplantısı keçirildi
20/02 | 15:21 AFFA-nın əməkdaşı UEFA tərəfindən təyinat alıb
20/02 | 14:22 FIFA-nın yeni reytinq cədvəlində Azərbaycan millisinin mövqeyi dəyişməyib
20/02 | 13:59 Futbol üzrə Azərbaycan çempionatının XVIII turunun oyunlarına hakim təyinatları açıqlanıb
20/02 | 12:33 Azərbaycan şahmatçısı Misrəddin İsgəndərov “Caspian Cup” festivalının qalibi olub
20/02 | 11:14 Şahmatçımız Praqada beynəlxalq festivalda növbəti turu “sülh”lə başa vurub
20/02 | 10:12 Avropa çempionu Nazim Babayev Fransada keçirilən beynəlxalq turnirdə gümüş medal qazanıb
19/02 | 21:33 “Tokio-2020” Olimpiya Oyunları ilə bağlı oyuncaqlar satışa çıxarılıb
19/02 | 21:01 “Xilasedici” komandası yenidən liderliyə yüksəlib
19/02 | 20:25 Uşu üzrə XXVIII Azərbaycan çempionatında idmançılar üç növ üzrə yarışacaqlar
19/02 | 20:07 “Baker Tilly” Azərbaycan kuboku yarışlarının 1/8 final mərhələsinə vəsiqə qazanıb
19/02 | 19:44 Paracüdoçularımız Böyük Britaniya Qran-Prisinə Gürcüstanda hazırlaşırlar
19/02 | 19:14 Üzgüçülük üzrə “Qızıl balıq” Bakı birinciliyi keçirilib
19/02 | 19:01 Vinq çun üzrə ikinci açıq Bakı çempionatında 200-dək idmançı iştirak edəcək
19/02 | 18:35 Sərbəst güləş üzrə millimiz Kislovodskda təlim-məşq toplanışına başlayıb
19/02 | 18:27 Yeniyetmələr arasında atletika üzrə ölkə birinciliyinin komanda hesabında qalibləri müəyyənləşib
19/02 | 17:41 Yeniyetmə cüdoçularımız Polşada açıq Avropa turnirində mübarizə aparacaqlar
19/02 | 17:13 Super Liqa: “Azərreyl” klubu Gürcüstan komandasına qalib gəlib
19/02 | 16:44 Azərbaycan Premyer Liqasının XIX turunun təqvimi müəyyənləşib
19/02 | 16:34 Qol güləşi üzrə Bakı birinciliyi keçirilib
19/02 | 16:25 İdman rəqsləri üzrə Bakı birinciliyinin qalibləri bəlli olub
19/02 | 16:00 Azərbaycanın U-17 komandası UEFA inkişaf turnirində iştirak edəcək
19/02 | 15:53 Yeniyetmə cüdoçularımız Antalyada Avropa kuboku turnirində güclərini sınayacaqlar
19/02 | 15:22 “Alfa Romeo” komandası yeni “C39” avtomobilini təqdim edib
19/02 | 15:19 Budo üzrə yarışın qalibləri müəyyənləşib
19/02 | 15:00 Bakıda keçiriləcək aerobika üzrə dünya çempionatında 33 ölkədən gimnastlar iştirak edəcəklər
19/02 | 14:54 Azərbaycan İdman Jurnalistlərinin Respublika Toplantısı təşkil ediləcək
19/02 | 14:33 Azərbaycan şahmatçısı Praqa festivalında yarışın lideri ilə qarşılaşır
19/02 | 14:03 Fransa Qran-Prisi zamanı “F1 Revival” sərgisi təşkil ediləcək
19/02 | 13:30 Avropa çempionu Nazim Babayev Fransada beynəlxalq turnirdə iştirak edəcək
Digər xəbərlər 
 Topaz Premyer Liqası
N: Komandalar O Q H M T X
1 Qarabağ 17 11 5 1 31-7 38
2 Neftçi 17 8 6 3 26-13 30
3 Keşlə 17 7 5 5 21-17 26
4 Sumqayıt 17 6 4 7 22-24 22
5 Zirə 17 5 5 7 21-30 20
6 Sabah 17 5 4 8 19-23 19
7 Səbail 17 5 3 9 14-26 18
8 Qəbələ 17 3 4 10 18-32 13
I Divizion, 17-ci turun təyinatları
Tarix: 11.03.2016 | Saat: 20:05:00 | E-mail | Çapa göndər
Futbol üzrə Azərbaycan I Divizionunda 17-ci turun təyinatları məlumdur.

12 mart (şənbə)

“Turan Tovuz” – “Şahdağ”
Hakimlər: Əmrah İbrahimov, Tural Bayramov, Teymur Teymurov, Anar Fərəcov
Hakim-inspektor: Qurban Məmmədov
Tovuz şəhər stadionu, 15:00

“Ağsu” – “Mil-Muğan”
Hakimlər: Elgün Hüseynov, Aleksandr Musatkin, Roman Vasilyev, Rövşən Rəcəbov
Hakim-inspektor: Samir Kərəmov
Ağsu şəhər stadionu, 15:00

“Şəmkir” – “Bakı”
Hakimlər: Feyzulla Feyzullayev, Yaşar Abbasov, Coşqun Həsənov, Kərim Kərimov
Hakim-inspektor: Qabil Nərimanov
Şəmkir Olimpiya İdman Kompleksinin stadionu, 15:00

“Zaqatala” – “Energetik”
Hakimlər: Hacıəli Ağayev, Cəmil Quliyev, Rəşadət Cəfərov, Vüsal Əliyev
Hakim-inspektor: Əvəz Şıxıyev
Zaqatala şəhər stadionu, 15:00

MOİK – “Göyəzən”
Hakimlər: Emin Nağıbəyov, Elşən Məmmədov, Vüqar Bayramov, Anar Niyazov
Hakim-inspektor: Yavər Rəhimov
“Bakı” FK-nın təlim-məşq bazasının stadionu, 15:00

“Qaradağ Lökbatan” – “Bakılı”
Hakimlər: Alik Yunusov, İsgəndər Əliyev, Knyaz Əmiraslanov, Teymur Fərhadov
Hakim-inspektor: Abdulla Məmmədov
Lökbatan Olimpiya İdman Kompleksinin stadionu, 15:00

“Şərurspor” – “Neftçala”
Hakimlər: Rauf Cabbarov, Elnur Ağayev, Habil Əliyev, Elxan Müslümov
Hakim-inspektor: Ramiz Əsədov
“Bayıl Arena”, 14:00


Xəbər 403 dəfə oxundu



 
Bölməyə aid digər xəbərlər
20.02.2020 AFFA-nın əməkdaşı UEFA tərəfindən təyinat alıb
20.02.2020 FIFA-nın yeni reytinq cədvəlində Azərbaycan millisinin mövqeyi dəyişməyib
20.02.2020 Futbol üzrə Azərbaycan çempionatının XVIII turunun oyunlarına hakim təyinatları açıqlanıb
19.02.2020 “Baker Tilly” Azərbaycan kuboku yarışlarının 1/8 final mərhələsinə vəsiqə qazanıb
19.02.2020 Azərbaycan Premyer Liqasının XIX turunun təqvimi müəyyənləşib
19.02.2020 Azərbaycanın U-17 komandası UEFA inkişaf turnirində iştirak edəcək
18.02.2020 UEFA Çempionlar Liqasının cari mövsümü üçün yeni topunu təqdim edib
18.02.2020 Azərbaycanın U-21 komandasının futbolçuları üçün seminar təşkil olunub
18.02.2020 “Qarabağ” klubunun üzvü Premyer Liqanın XVII turunun ən yaxşı futbolçusu seçilib
18.02.2020 Azərbaycan Premyer Liqasının XVII turunun rəmzi komandası açıqlanıb


  Arxiv
Tarixləri seç: 
 dən 
Fotogalereya
  • Azərbacan idmançıları London olimpiadasında
  • Azərbacan idmançıları London olimpiadasında
  • Azərbacan idmançıları London olimpiadasında
  • Azərbacan idmançıları London olimpiadasında
  • Azərbacan idmançıları London olimpiadasında
  • Azərbacan idmançıları London olimpiadasında
  • Azərbacan idmançıları London olimpiadasında
  • Azərbacan idmançıları London olimpiadasında
  • Azərbacan idmançıları London olimpiadasında
  • Azərbacan idmançıları London olimpiadasında
Müəllif yazıları
Qabil Mehdiyev
qabil-so@mail.ru
Mənim “İdman” sevgim
BATI YAR
batyyar@mail.ru
Klublar qışa yenə Antalyada hazırlaşırlar
Leyla Qurbanova
leyla-6565@mail.ru
Bakı şəhər trasını seçməyin 5 səbəbi
Əli Fərəcov
alfaraj@mail.ru
Arzulara sədd yoxdur
Vüqar Məmmədov
vuqar-inqilaboqlu@mail.ru
Azərbaycan şahmatının yeni zirvəsi
Aynurə Aşırova
aynure.penah-2015@mail.ru
Velosipedlə sağlamlığa gedən yol
Aylıq bületenlərimiz
son sayımız əvvəlki sayımız
İdman qurğuları
Partnyorlar
Sayt Mozilla Firefox, Opera və Internet Explorer ilə tam dəstəklənir.
© 2011İDMAN. Müəllif hüquqları qorunur. Məlumatdan istifadə etdikdə istinad mütləqdir.
Məlumat internet səhifələrində istifadə edildikdə müvafiq keçidin qoyulması mütləqdir.
Designed by V.Aliyev
Ünvan: Mətbuat prospekti, 529-cu məhəllə, 8-ci mərtəbə
İndex: AZ 1073;
Tel: (+99412) 434-57-32, (+99412) 510-53-10
Fax: (+99412) 510-53-10
E-mail: idman-sport@mail.ru