Xəbərlər |
|
|
Digər xəbərlər |
|
Millətlər Liqası. C divizionu. “C” qrupu |
N: |
Komandalar |
O |
Q |
H |
M |
T/F |
X |
1 |
Belçika |
6 |
5 |
1 |
0 |
16-3 |
16 |
2 |
Avstriya |
7 |
5 |
1 |
1 |
15-7 |
16 |
3 |
İsveçrə |
5 |
2 |
0 |
3 |
11-8 |
6 |
4 |
Azərbaycan |
6 |
1 |
1 |
4 |
4-12 |
4 |
5 |
Estoniya |
6 |
0 |
1 |
5 |
2-18 |
1 |
|
Premyer Liqa. Turnir cədvəli |
N: |
Komandalar |
O |
Q |
H |
M |
T/F |
X |
1 |
Qarabağ |
27 |
21 |
3 |
3 |
71-23 |
66 |
2 |
Sabah |
27 |
11 |
7 |
9 |
39-32 |
40 |
3 |
Neftçi |
27 |
11 |
7 |
9 |
34-29 |
40 |
4 |
Zirə |
27 |
10 |
9 |
8 |
21-18 |
39 |
5 |
Sumqayıt |
27 |
10 |
9 |
8 |
26-32 |
39 |
6 |
Səbail |
27 |
10 |
7 |
10 |
39-41 |
37 |
7 |
Turan Tovuz |
27 |
9 |
8 |
10 |
41-38 |
35 |
8 |
Araz-Naxçıvan |
27 |
8 |
8 |
11 |
27-36 |
32 |
9 |
Kəpəz |
27 |
7 |
6 |
14 |
29-47 |
27 |
10 |
Qəbələ |
27 |
4 |
4 |
19 |
20-51 |
16 |
|
|
|
Cüdo üzrə Bakı birinciliyinə yekun vuruldu |
|
Tarix: 16.01.2016 | Saat: 10:15:00 | E-mail | Çapa göndər
|
|
Şağan olimpiya kompleksində keçirilən cüdo üzrə açıq Bakı birinciliyi sona çatıb. 2002-2003 və 2004-2005-ci il təvəllüdlü idmançılar arasında təşkil olunan yarışda paytaxt və bölgələrdən 38 komandanın tərkibində 1024 (977 oğlan, 47 qız) cüdoçu bacarığını nümayiş etdirib.
Nəticələri təqdim edirik.
Oğlanlar 2002-2003
(-30 kq)
1. Həsənov Məhəmməd (13 UOEUGİM)
2. Əliyev Əli (Balaxanı OİK)
3. Hacıyev Oruc (Zirvə İK)
3. Abdullayev Teyyub
(-34 kq)
1. Salayev Rəşad (UGİM 9)
2. Şirinov Nicat (13 İOEUGİM)
3. Allahyarov Hüseyn (13 İOEUGİM)
3. Ağazadə Nicat (Fövqaladə Hallar)
(-38 kq)
1. Zamanlı Şükran (Neftçi)
2. Mirzəliyev Namiq (Neftçi)
3. Həsənov Əkbər (13 İOEUGİM)
3. Məcidli Seymur (Neftçi)
(-42 kq)
1. Fəttahov Çingiz (Neftçi)
2. Məmmədli Nicat (Judo Club 2012)
3. Məmmədov Məhəmməd (UGİM 9)
3. Yusubov Əli (13 İOEUGİM)
(-46 kq)
1. İsmayılov Nahid (Lokomotiv İSM)
2. Adıgözəlov Nihat (Siyəzən)
3. Umudlu Çingiz (13 İOEUGİM)
3. Xankişiyev Etibar (İKİB)
(-50 kq)
1. Rzazadə Mətin (1 RİOEUGİM)
2. Ovçiyev Binnət (13 İOEUGİM)
3. Mehdiyev Kənan (13 İOEUGİM)
3. Yarməmmədov Raul (Neftçi)
(-55 kq)
1. Əlizadə Murad (1RİOEUGİM)
2. Hacıyev Elcan (1 RİOEUGİM)
3. Məmmədov Əlimurad (1 RİOEUGİM)
3. Tarverdiyev Vaqif (Neftçi)
(-60 kq)
1. Əhmədov Məhəmməd (UGİM 9)
2. Cəbiyev Taleh (DİN)
3. İbişov Süleyman (1RİOEUGİM)
3. İbrahimov Qədir (13 İOEUGİM)
(-66 kq)
1. Bayramlı Əliheydər (13 İOEUGİM)
2. Şıxəlizadə Rza (13 İOEUGİM)
3. Əliyev Nihad (Atilla İKİB)
3. Nəsirli Ruslan (Neftçi)
(66 kq+)
1. Məmmədov Hüseyn (13 İOEUGİM)
2. Babayev Əli (1 RİOEUGİM)
3. Məmmədli Əli (13 İOEUGİM)
3. Paşazadə Novruz (Qəbələ)
Oğlanlar 2004-2005
(-27 kq)
1. Əhmədov Həsən (Balaxanı OİK)
2. Məmmədzadə İmaməli (UGİM 9)
3. Muradlı Murad (13 İOEUGİM)
3. Oruczadə Şahin (UGİM9)
(-30 kq)
1. Əliyev Murad (Zirvə İK)
2. Mirzəyev Babarəhim (Qobustan)
3. Musazadə Ramiz (Zenit İC)
3. Əliquliyev Samir (UGİM 11)
(-34 kq)
1. Məmmədgil Alper (Zirvə İK)
2. Qəribov Əbdulrəhman (Neftçi)
3. Vəliyev Nicat (1 RİOEUGİM)
3. Mirzəyev Rauf (Siyəzən)
(-38 kq)
1. Rzayev Aydın (13 İOEUGİM)
2. Nadirov Ricat (RKİM)
3. Hüseynov Ümud (13 İOEUGİM)
3. Məmmədov Vidadi (13 İOEUGİM)
(-42 kq)
1. Amrayev Əli (13 İOEUGİM)
2. Eyubov Sübhan (Neftçi)
3. Hacızadə Məmmədrza (UGİM 9)
3. Quliyev İlkin (1RİOEUGİM)
(-46 kq)
1. İsmayılov Rafiq (Elxan İK)
2. Quliyev Samir (RKİM)
3. Həsənov Nurlan (ROİL)
3. Hüseynov Yusif (Elxan İK)
(-50 kq)
1. Əlizadə Rəfael (UGİM 9)
2. Əlizadə Əsgər (UGİM 9)
3. Adilov Tağı (Nəqşi Cahan)
3. Göyüşov Pünhan (ROİL)
(-55 kq)
1. Bağırov Məhəmməd (1 RİOEUGİM)
2. Tarverdiyev Rəşad (DİN)
3. İsmayılov Məmmədxəlifə (RKİM)
3. Mustafayev Rüstəm (13 İOEUGİM)
(55+ kq)
1. Acaquliyev Murad (2 RİOEUGİM)
2. Kərimov Baqdan (UGİM 10)
3. Nəsibov Kənan (Qəbələ)
3. Bağırov Kənan (Fövqaladə Hallar)
Qızlar 2002-2003
(-40 kq)
1. Nəsibova Fatimə (UGİM 9)
2. Qardaşxanlı Aytac (Balaxanı OİK)
3. Cabbarova Aytac (13 İOEUGİM)
(-44 kq)
1. Məmmədli Fatimə (2RİOEUGİM)
2. Məmmədxanova Samirə (13 İOEUGİM)
3. Camalova Aysel (Neftçi)
(-48 kq)
1. Məmmədova Zeynab (Qəbələ)
2. Sadıqova Mərziyyə (Neftçi)
3. Nuriyeva Ülviyyə (13 İOEUGİM)
3. Hacızadə Vüsalə (1 RİOEUGİM)
(-52 kq)
1. İsgəndərova Əsmər (Neftçi)
2. Əsədova Leyla (Atilla İKİB)
3. Abdullayeva Könül (1RİOEUGİM)
4. Məmmədova Aynur (Neftçi)
(-57 kq)
1. Nəbiyeva Sənubər (DİN)
2. Kərimova Əfsanə (Turan)
3. Əliyeva Telli (Neftçi)
4. Şirinova Aytac (UGİM9)
(-63 kq)
1. Rəhimova Fidan (1 RİOEUGİM)
2. Əliyeva Nərgiz (Lokomotiv İSM)
3. Quliyeva Nəzrin (Fövqaladə Hallar)
Qızlar 2004-2005
(-28 kq)
1. Hüseynova Rəmziyə (Lokomotiv İSM)
2. Səhrəbova Nigar (UGİM 9)
3. Şahməmmədova Nigar (Fövqaladə Hallar)
4. Vəliyeva Aydan (Neftçi)
(-32 kq)
1. İsgəndərova Fəridə (2RİOEUGİM)
2. Əhmədli Nətavan (Qəbələ)
3. Xəlilova Ruslana (Lokomotiv İSM)
4. Hüseynova Leyla (13 İOEUGİM)
(-36 kq)
1. Abbasova Lətifə (13 İOEUGİM)
2. Nəbiyeva Sevda (2RİOEUGİM)
3. Şirinzadə Aydan (UGİM 9)
(-40 kq)
1. Əsədova Cəmilə (RKİM)
2. Əsədova Nuray (Turan)
3. Məmmədzadə Aytac (Qəbələ)
(-44 kq)
1. Məmmədova Ulya (Turan)
2. Xəlilova Sevil (1 RİOEUGİM)
3. Səlimli Gülhanə (1 RİOEUGİM)
4. Əliyeva Fiad (Turan)
(-48 kq)
1. Xəlilova Aytən (1 RİOEUGİM)
2. Allahverdiyeva Firuzə (1 RİOEUGİM)
|
|
|
|
Xəbər 848 dəfə oxundu
|
Bölməyə aid digər xəbərlər |
|
|
|
|
|