Xəbərlər |
|
|
Digər xəbərlər |
|
Millətlər Liqası. C divizionu. “C” qrupu |
N: |
Komandalar |
O |
Q |
H |
M |
T/F |
X |
1 |
Belçika |
6 |
5 |
1 |
0 |
16-3 |
16 |
2 |
Avstriya |
7 |
5 |
1 |
1 |
15-7 |
16 |
3 |
İsveçrə |
5 |
2 |
0 |
3 |
11-8 |
6 |
4 |
Azərbaycan |
6 |
1 |
1 |
4 |
4-12 |
4 |
5 |
Estoniya |
6 |
0 |
1 |
5 |
2-18 |
1 |
|
Premyer Liqa. Turnir cədvəli |
N: |
Komandalar |
O |
Q |
H |
M |
T/F |
X |
1 |
Qarabağ |
27 |
21 |
3 |
3 |
71-23 |
66 |
2 |
Sabah |
27 |
11 |
7 |
9 |
39-32 |
40 |
3 |
Neftçi |
27 |
11 |
7 |
9 |
34-29 |
40 |
4 |
Zirə |
27 |
10 |
9 |
8 |
21-18 |
39 |
5 |
Sumqayıt |
27 |
10 |
9 |
8 |
26-32 |
39 |
6 |
Səbail |
27 |
10 |
7 |
10 |
39-41 |
37 |
7 |
Turan Tovuz |
27 |
9 |
8 |
10 |
41-38 |
35 |
8 |
Araz-Naxçıvan |
27 |
8 |
8 |
11 |
27-36 |
32 |
9 |
Kəpəz |
27 |
7 |
6 |
14 |
29-47 |
27 |
10 |
Qəbələ |
27 |
4 |
4 |
19 |
20-51 |
16 |
|
|
|
UEFA Avropa Liqasında qrup mərhələsinin görüşləri başa çatıb |
|
Tarix: 11.12.2015 | Saat: 08:46:00 | E-mail | Çapa göndər
|
|
Dekabrın 10-da futbol üzrə Avropa Liqasının qrup mərhələsinin sonuncu - VI turunun oyunları keçirilib.
On iki qrupda keçirilən 24 qarşılaşmada bu nəticələr qeydə alınıb:
A qrupu
"Ayaks" (Hollandiya) - "Molde" (Norveç) – 1:1
"Fənərbaxça" (Türkiyə) - "Seltik" (Şotlandiya) -1:1
B qrupu
- "Sion" (İsveçrə)- "Liverpul" (İngiltərə) -0:0
- "Bordo" (Fransa)- "Rubin" (Kazan, Rusiya)- 2:2
C qrupu
"Qəbələ" (Azərbaycan) - “Krasnodar" (Rusiya) – 0:3
"Borussiya" (Dortmund, Almaniya) - PAOK (Yunanıstan) - 0:1
D qrupu
"Midtyulland" (Danimarka) - "Brügge" (Belçika) - 1:1
"Napoli" (İtaliya) - "Legiya" (Polşa) - 5:2
E qrupu
"Rapid" (Avstriya) - "Dinamo" (Minsk, Belarus) – 2:1
"Viktoriya" (Plzen, Çexiya) – “Vilyarreal" (İspaniya) - 3:3
F qrupu
"Liberets" (Çexiya) - "Marsel" (Fransa) – 2:4
"Qroningen" (Hollandiya) - "Braqa" (Portuqaliya) - 0:0
G qrupu
"Sent-Etyen" (Fransa) - "Latsio" (İtaliya) – 1:1
"Dnepr" (Ukrayna) - "Rusenborq" (Norveç) - 3:0
H qrupu
"Sportinq" (Portuqaliya) - “Beşiktaş” (Türkiyə) – 3:1
"Skenderbeu" (Albaniya) - "Lokomotiv" (Moskva, Rusiya) - 0:3
İ qrupu
Fiorentina" (İtaliya) - "Belenenşeş" (Portuqaliya) – 1:0
"Lex" (Polşa) - "Bazel" (İsveçrə) - 0:1
J qrupu
"Anderlext" (Belçika) - "Qarabağ" (Azərbaycan) – 2:1
“Tottenhem" (İngiltərə) - "Monako" (Fransa) - 4:1
K qrupu
“Asteras Tripolis" (Yunanıstan) - "Şalke" (Almaniya) – 0:4
APOEL (Kipr) - "Sparta" (Çexiya) - 1:3
L qrupu
"Atletik" (Bilbao, İspaniya) - "AZ Alkmaar" (Hollandiya) - 2:2
“Partizan" (Serbiya) - “Auqsburq" (Almaniya) - 1:3
|
|
|
|
Xəbər 861 dəfə oxundu
|
Bölməyə aid digər xəbərlər |
|
|
|
|
|