Azərbaycan Respublikası Gənclər və İdman Nazirliyinin rəsmi orqanı
  Ana səhifə  |  Haqqımızda  Əlaqə
 
  

                        
logo-veb
30.10.2018 AGIN
2019-cu ilin idman təqvimi
13.02.2017 Bakı-2017
IV İslam Həmrəyliyi Oyunları. Bakı, 12-22 May 2017
01.02.2017 AGIN
2017-2020-ci illər üçün Azərbaycan Respublikasının vahid idman təsnifatı
 Xəbərlər
21/09 | 11:41 Yeniyetmə karateçilərimiz İranda keçirilən turnirin ilk günündə 4 medal qazanıblar
21/09 | 10:46 Azərbaycan velosipedçiləri Türkiyədəki yarışda Olimpiadaya lisenziya üçün 8 xal qazanıblar
21/09 | 09:48 Atletika üzrə dünya çempionatında iştirak edəcək idmançıların sayı bəlli olub
20/09 | 22:02 Voleybol məşqçiləri üçün texniki təlim kursuna yekun vurulub
20/09 | 21:05 ABŞ gimnastı Laura Zenqə “Prize of Elegance” mükafatı təqdim olunub
20/09 | 20:49 Azərbaycan ilə Bolqarıstan arasında idman sahəsində əməkdaşlıq məsələləri müzakirə olunub
20/09 | 20:23 Cüdoçumuz Leyla Əliyeva Daşkənd Qran-Prisində gümüş medala sahib olub
20/09 | 19:16 Zöhrə Ağamirova “Tokio 2020” Yay Olimpiya Oyunlarına lisenziya qazanıb
20/09 | 18:10 Dünya kuboku: Şəhriyar Məmmədyarov - Teymur Rəcəbov qarşılaşması heç-heçə başa çatıb
20/09 | 17:33 Albert Aqarunovun xatirəsinə həsr olunan “Olimpiya ümidləri” beynəlxalq karate turniri keçiriləcək
20/09 | 16:58 Olimpiya çempionu Fərid Mansurov Beynəlxalq Olimpiya Komitəsinin fəxri lövhəsini imzalayıb
20/09 | 16:02 İki cüdoçumuz Daşkənd Qran-Prisində medallar uğrunda mübarizə aparacaq
20/09 | 15:09 Bakıda bədii gimnastika üzrə 37-ci dünya çempionatı davam edir
20/09 | 14:44 Nazir Azad Rəhimov Abşeronda vətəndaşlarla görüşdü
20/09 | 13:56 Cüdo üzrə Daşkənd Qran-Prisində 15 idmançımız mübarizə aparacaq
20/09 | 13:12 İki güləşçimiz dünya çempionatının dörddəbir final mərhələsinə yüksəlib
20/09 | 12:47 “Baku Оpen 2019” beynəlxalq şahmat festivalına start verilib
20/09 | 12:10 Bu gün iki şahmatçımız dünya kubokunda qarşılaşacaqlar
20/09 | 11:19 Karateçilərimiz İranda "Urmia Open" beynəlxalq turnirinə qatılıblar
20/09 | 10:12 “Sevilya”nın baş məşqçisi: “Qarabağ” təcrübəli kollektivdir
20/09 | 09:39 UEFA Avropa Liqasının qrup mərhələsinin birinci turuna yekun vurulub
19/09 | 22:59 “Qarabağ” – “Sevilya” matçı başa çatıb
19/09 | 21:24 Rusiya gimnastı Dina Averina Bakıda beşinci medalını qazanıb
19/09 | 21:07 Azərbaycan idmançıları Türkiyədə Muay-tay üzrə dünya çempionatında iştirak edəcəklər
19/09 | 19:42 Cüdoçularımız Daşkənd Qran-Prisində güclərini sınayacaqlar
19/09 | 19:06 Rusiya millisi bədii gimnastika üzrə 37-ci dünya çempionatının komanda yarışlarının qalibi olub
19/09 | 18:03 Güləşçimiz Elis Manolova dünya çempionatının bürünc medalını qazanıb
19/09 | 17:42 FHN-in İdman-Sağlamlıq Mərkəzinin üzvləri birinci “Zirvə Kuboku” yarışlarında uğurla çıxış ediblər
19/09 | 16:50 Güləşçimiz Elis Manolova dünya çempionatında bürünc medal uğrunda görüşdə bolqarıstanlı Yuliana Yaneva ilə qarşılaşacaq
19/09 | 16:01 Dünya çempionatında daha dörd sərbəst güləşçimizin ilk rəqibi müəyyənləşib
19/09 | 15:24 Futzal üzrə millimizin heyətində dəyişiklik olub
19/09 | 15:01 Sabah Azərbaycanda “Baku Оpen 2019” beynəlxalq şahmat festivalı start götürəcək
19/09 | 14:49 Şahmat üzrə dünya kubokunun turnirində qrossmeysterlərimiz üz-üzə gələcəklər
19/09 | 14:42 Millimizin üzvü Elis Manolova dünya çempionatında bürünc medal uğrunda güləşəcək
19/09 | 13:59 FIFA futbol üzrə milli komandaların növbəti reytinq cədvəlini açıqlayıb
Digər xəbərlər 
 Topaz Premyer Liqası
N: Komandalar O Q H M T X
1 Qarabağ 4 4 0 0 10-0 12
2 Səbail 4 3 0 1 6-5 9
3 Zirə 4 2 1 1 4-3 7
4 Keşlə 4 2 0 2 6-3 6
5 Neftçi 4 1 1 2 3-5 4
6 Sumqayıt 4 1 0 3 4-7 3
7 Qəbələ 4 1 0 3 1-9 3
8 Sabah 4 0 2 2 2-4 2
Millimizin oyunlarının vaxtı müəyyənləşdi
Tarix: 05.12.2014 | Saat: 16:17:00 | E-mail | Çapa göndər
2014-cü il yanvarın 3-dən 11-dək Rusiyanın Sankt-Peterburq şəhərində 1997-ci il təvəllüdlü futbolçulardan təşkil olunmuş yığma komandalar arasında təşkil olunacaq FIFA-nın I vitse-prezidenti Valentin Qranatkinin xatirəsinə həsr olunmuş XXVII ənənəvi beynəlxalq turnirin təqvimi müəyyənləşib.

İdman.com.az-ın AFFA-nın saytına istinadən yaydığı xəbərə görə, müvafiq yaş qrupundan ibarət Azərbaycan millisinin mübarizə aparacağı turnirdə ilkin mərhələdə 18 komanda altı qrupa bölünəcək. İlkin qrup mərhələsindən sonra iştirakçılar ikinci qrup mərhələsində çıxış edəcəklər.

Turnirin təqvimini diqqətinizə çatdırırıq:

A qrupu: Rusiya, Litva, Moldova

3 yanvar

20:00. Rusiya – Moldova

4 yanvar

19:00. Moldova – Litva

5 yanvar

20:00. Litva – Rusiya

B qrupu: Belarus, Estoniya, Latviya

3 yanvar
15:00. Belarus – Latviya

4 yanvar
Saat 15:15. Estoniya – Belarus

5 yanvar
Saat 13:00. Latviya - Estoniya

C qrupu: Bolqarıstan, Sloveniya, Qazaxıstan

3 yanvar
13:00. Bolqarıstan – Qazaxıstan

4 yanvar
13:00. Sloveniya – Bolqarıstan

5 yanvar
15:30. Qazaxıstan - Sloveniya

D qrupu: Slovakiya, Sankt-Peterburq, Yunanıstan

3 yanvar
17:30 Slovakiya – Yunanıstan

4 yanvar
20:00. Yunanıstan – Sankt-Peterburq

5 yanvar
17:30. Sankt-Peterburq – Slovakiya

E qrupu: Moskva, Cənubi Koreya, Finlandiya

3 yanvar
17:30. Moskva – Finlandiya

4 yanvar
17:30. Finlandiya – Cənubi Koreya

5 yanvar
18:00. Cənubi Koreya – Moskva

F qrupu: Yaponiya, Albaniya, Azərbaycan

3 yanvar
15:15. Yaponiya – Azərbaycan

4 yanvar
16:30. Azərbaycan – Albaniya

5 yanvar
15:15. Albaniya - Yaponiya

7 yanvar

15:30 3A – 3C (K qrupu)
18:00 3D – 3F (L qrupu)
15:00 2A – 2C (I qrupu)
15:15 2D – 2F (J qrupu)
17:30 1D – 1F (H qrupu)
20:00 1A – 1 C (G) qrupu

9 yanvar

15:30. 3C – 3В (Кqrupu)
18:00. 3F – 3E (L qrupu)
13:00. 2C – 2B (I qrupu)
15:15. 2F – 2E (J qrupu)
17:30. 1F – 1E (H qrupu)
20:00. 1C – 1B (G qrupu)

9 yanvar

15:30. 3B – 3A (К qrupu)
18:00. 3E – 3D (L qrupu)
13:00. 2B – 2A (I qrupu)
15:15. 2E – 2D (J qrupu)
17:30. 1E – 1D (H qrupu)
20:00. 1B – 1A (G qrupu)

11 yanvar

13:00. 17-ci yer uğrunda oyun 3K – 3L
15:15. 15-ci yer uğrunda oyun 2K – 2L
17:30. 13-cü yer uğrunda oyun 1K – 1L
19:45. 11-ci yer uğrunda oyun 3I – 3J
11:00. 9-cu yer uğrunda oyun 2I – 2J
13:15. 7-ci yer uğrunda oyun 1I – 1J
15:30. 5-ci yer uğrunda oyun 3G – 3H
17:45. 3-cü yer uğrunda oyun 2G – 2H
20:00. Final 1G – 1H
Xəbər 384 dəfə oxundu



 
Bölməyə aid digər xəbərlər
20.09.2019 “Sevilya”nın baş məşqçisi: “Qarabağ” təcrübəli kollektivdir
20.09.2019 UEFA Avropa Liqasının qrup mərhələsinin birinci turuna yekun vurulub
19.09.2019 “Qarabağ” – “Sevilya” matçı başa çatıb
19.09.2019 Futzal üzrə millimizin heyətində dəyişiklik olub
19.09.2019 FIFA futbol üzrə milli komandaların növbəti reytinq cədvəlini açıqlayıb
19.09.2019 Bu gün UEFA Avropa Liqasının qrup mərhələsinə start verilir
19.09.2019 U-17 millimiz belaruslu həmyaşıdları ilə qarşılaşacaq
19.09.2019 Bu gün “Qarabağ” UEFA Avropa Liqasının qrup mərhələsi çərçivəsində İspaniyanın “Sevilya” klubu ilə qarşılaşacaq
19.09.2019 UEFA Çempionlar Liqasının qrup mərhələsinin birinici turu yekunlaşıb
18.09.2019 Azərbaycanın U-16 millisinin hazırlıq prosesini 26 məşqçi izləyir


  Arxiv
Tarixləri seç: 
 dən 
Fotogalereya
  • Azərbacan idmançıları London olimpiadasında
  • Azərbacan idmançıları London olimpiadasında
  • Azərbacan idmançıları London olimpiadasında
  • Azərbacan idmançıları London olimpiadasında
  • Azərbacan idmançıları London olimpiadasında
  • Azərbacan idmançıları London olimpiadasında
  • Azərbacan idmançıları London olimpiadasında
  • Azərbacan idmançıları London olimpiadasında
  • Azərbacan idmançıları London olimpiadasında
  • Azərbacan idmançıları London olimpiadasında
Müəllif yazıları
Qabil Mehdiyev
qabil-so@mail.ru
Mənim “İdman” sevgim
BATI YAR
batyyar@mail.ru
Milli komanda ilk xalını favoritlə oyunda qazandı
Leyla Qurbanova
leyla-6565@mail.ru
Bakı şəhər trasını seçməyin 5 səbəbi
Əli Fərəcov
alfaraj@mail.ru
Arzulara sədd yoxdur
Vüqar Məmmədov
vuqar-inqilaboqlu@mail.ru
Öndəki dünya kubokuna geridəki illərdən bir baxış
Aynurə Aşırova
aynure.penah-2015@mail.ru
Velosipedlə sağlamlığa gedən yol
Aylıq bületenlərimiz
son sayımız əvvəlki sayımız
İdman qurğuları
Partnyorlar
Sayt Mozilla Firefox, Opera və Internet Explorer ilə tam dəstəklənir.
© 2011İDMAN. Müəllif hüquqları qorunur. Məlumatdan istifadə etdikdə istinad mütləqdir.
Məlumat internet səhifələrində istifadə edildikdə müvafiq keçidin qoyulması mütləqdir.
Designed by V.Aliyev
Ünvan: Mətbuat prospekti, 529-cu məhəllə, 8-ci mərtəbə
İndex: AZ 1073;
Tel: (+99412) 434-57-32, (+99412) 510-53-10
Fax: (+99412) 510-53-10
E-mail: idman-sport@mail.ru